ANKARA KALESİ’NDEN BAL 5.HAFTA RAPORU

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig'de (BAL) 5.hafta kalırken, 4 Başkent temsilcisinden sadece Çubukspor AŞ haftayı galibiyetle kapatırken, diğer 3 takım mağlup oldu. Keçiören Belediye Bağlumspor'da sezonun ilk yenilgisi ile tanıştı.

253

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig’de (BAL) 5. hafta geride kaldı. Başkent takımlarının mücadele ettiği 6.Grup’ta oynanan 5 karşılaşmada fileler 12 kez havalandı. Pazar günü oynanması gereken Sandıklıspor-Kırşehir Çayağzıspor maçı, konuk takım aracının Afyonkarahisar’a gelirken bir anda alev alarak yanması sonucu ileri bir tarihe ertelendi.Haftanın en farklı galibiyetini Kırıkkale Büyük Anadoluspor, Anadolu Üniversitesi’ni 4-0 mağlup ederek elde etti. Bu sonuçla puanını 13 yapan Kırıkkale temsilcisi liderliğini sürdürdü.
TEK KAZANAN ÇUBUK OLDU
Bu grupta mücadele eden 4 Başkent takımından sadece Çubukspor AŞ, haftayı galibiyetle kapattı. Sarı-Lacivertliler, Karapınar Belediyespor’u 3-0 mağlup etti.Goller Alper Aydın, Nurettin Çakır ve Hakan Açıkalın’dan geldi. Bu sonuçla yenilgisiz yoluna devam Başkent ekibi puanını 11 yaptı.Keçiören Belediye Bağlumspor, deplasmanda Ethem Özden’in golüne engel olamayıp Sarayönü Belediyespor’a 1-0 mağlup olup, ilk yenilgisini alıp, 8 puanda kaldı. 1926 Polatlı Belediyespor’da deplasanda Karaman Belediyespor’a Erdi Gürcan’ın attığı golle 1-0 mağlu oldu ve 5 puanda kaldı. DSİSpor’da haftayı evinde Yeniçağspor’a 2-1 mağlup olarak kapattı.Konuk ekip, 62.dakikada Furkan Narin ile 1-0 öne geçti. Yeşil Beyazlılar, 81.dakikada Emre Yaşin ile skoru 1-1 yaptılar ise de 85.dakikada Taner Keskin’in golüne engel olamayıp, sahadan 2-1 mağlup ayrılıp, 3 puanda kaldılar.
5.HAFTANIN SONUÇLARI:
Sarayönü Belediyespor-Keçiören Belediye Bağlumspor:1-0
Karaman Belediyespor-1926 Polatlı Belediyespor:1-0
Kırıkkale Büyük Anadoluspor-Anadolu Üniversitesispor:4-0
DSİSpor-Yeniçağspor:1-2
Çubukspor AŞ-Karapınar Belediyespor:3-0
Sandıklıspor-Kırşehir Çayağzıspor:Ertelendi
Akhisarspor-Bay
6.HAFTANIN PROGRAMI:
1926 Polatlı Belediyespor-Akşehirspor
Keçiören Belediye Bağlumspor-Karaman Belediyespor
Kırşehir Çayağzıspor-Sarayönü Belediyespor
Karapınar Belediyespor-Sandıklı Belediyespor
Yeniçağspor-Çubukspor AŞ
Anadolu Üniversitesi-DSİSpor
Kırıkale Büyük Anadoluspor-Bay

Yoruma Kapalı.