BAL’DA POLATLI RÜZGARI

 BAL’DA POLATLI RÜZGARI

Teknik direktör Süleyman Polat, görevi Mesut Üretir’den teslim aldıktan sonra Başkent temsilcisi atağa kalktı. Keçiören Bağlumspor yenilgisinin ardından Kırşehir Çayağzıspor 4-1 mağlup edildi. Karapanır Belediyespor deplasmanda 1-0’lık skorla geçildi. Yeniçağa 1-0 mağlup edilten sonra çıkılan Eslişehir Anadolu Ünibversitesi deplamanından dört dörlğük futbol ve 4-1’lik üstünlükle dönülüp 17 puanla puan cetvelinde 6.sıraya yerleşildi. 1926 Polatlıspor’a 3 puan getiren goller Halil Akkan, Furkan Yıldırım, Benher Varol ve Amınu Mohammed İbrahim’den geldi.

LİDERİ AĞIRLAYACAK
1926 Polatlı Belediyespor, ligin ilk yarısının son haftasında evinde 27 puanalı lider Kırıkkale Büyük Anadoluspor’u konuk edecek.Polatlı İlçe Stadı’nda Pazar günü oynanacak maç saat 14:00’de başlayacak. Teknik Sorumlu Süleyman Polat, bu zorlu maçtan hedeflerin 3 puanla ayrılmak olduğunu söyledi.Polat, “Bu hafta çok önemli bir maçımız var. Liderle oynayacağız. Son 4 haftadır maçlarımızı kazanıyoruz. Bu seriyi lideri yenerek devam ettirmek istiyoruz. Sakat ve cezalı oyuncumuz yok. Tüm Polatlı ve Ankaralı futbolseverleri maça davet ediyoruz “diye konuştu.

 

3 GALİBİYET 1 BERABERLİK
6.Grup’ta mücadele eden 4 Başkent takımı haftayı 3 galibiyet, 1 beraberlikle tamamladı. 1926 Polatlı Belediyespor’dan sonra Çubukspor Futbol AŞ ve Keçiören Belediye Bağlumspor’da haftayı 3 puanla tamamladı.Çubukspor Futbol AŞ, Alper Aydın, Umut Akpınar ve Barış Bozkurt’un golleri ile Sarayönü Belediyespor’u 3-1, Keçiören Belediye Bağlum’da Murat Almış’ın golü ile Yeniçağaspor’u 1-0 mağlup etti. DSİSpor ile Karaman Belediyespor’la 0-0 berabere kaldı. Grupta 27 puanlı Kırıkkale Büyük Anadolu lider, 24 Puanlı Çubukspor Futbol AŞ 2., 23 puanla Keçiören Belediye Bağlumspor 4., 17 puanlı Polatlı 6. 5 puanı bulunan Ankara DSİSpor ise son sırada bulunmakta.

12 HAFTANIN SONUÇLARI:
Anadolu Üniversitesi-1926 Polatlı Belediyespor:1-4
Ankara DSİSpor-Karaman Belediyespor:0-0
Çubukspor Futbol AŞ-Sarayönü Belediyespor:3-1
Yeniçağaspor-Keçiören Belediye Bağlumspor:0-1
Karapınar Belediye-Kırşehşir Çayağzıspor:2-1
Kırıkkale Büyük Anadoluspor-Akşehirspor:1-0
Sandıkspor-Bay

13 HAFTANIN PROGRAMI
Sarayönü Belediyespor-Sandıklıspor
Karaman Belediyespor-Çubukspor Futbol AŞ
1926 Polatlı Belediyespor-Kırıkkale Büyük Anadoluspor
Keçiören Belediye Bağlumspor-Anadolu Üniversitesi
Kırşehir Çayağzıspor-Yeniçağaspor
Karaman Belediyespor-Çubukspor Futbol AŞ
Akşehirspor-Bay

 

Yorum Yap