ÇİFTTLİK PROJESİNDE GERİ SAYIM

Amatör spor camiasının yıllardır sabırsızlıkla beklediği Çifttlik Projesi'nde sona yaklaşıyor. Ankara Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (AASKF) Başkanı Murat Kandazoğlu, Ankara Milletvekili Nevzat Ceylan ile Gençlik ve Spor Bakanlığı Yatırımlar ve İşletmeler Genel Müdürü Ahmet Dilsiz'i ziyaret ettiler.

217


Ankara Amatör spor camiasının sabırsızlıkla beklediği Çiftlik Projesi’nde sona geliniyor.

Konu ile ilgili Ankara Amatör Spor Kulüpleri Federsyonu Başkanı (AASKF) Başkanı Murat Kandazoğlu, Ankara Milletvekili Nevzat Ceylan’la Gençlik ve Spor Bakanlığı Yatırım ve İşletmeler Genel Müdürü Ahmet Dilsiz’i makamında ziyaret ederek bilgi aldılar.

AASKF Başkanı Murat Kandazoğlu, yaptığı açıklamada, “Ankara Milletvekilimiz sayın Nevzat Ceylan ile birlikte Gençlik ve Spor Bakanlığı Yatırım ve İşletmeler Genel Müdürü Ahmet Dilsiz’i makamında ziyaret ettik. Yapılan görüşmede Başkent Ankaramıza yapılacak olan spor yatırımları ile özellikle Stadyum ve Spor Vadisi Projesi’nin hangi aşamada olduğu hakkında bilgi alındık. Projeler hakkında karşılıklı fikir alış verişinde bulunduk. Sayın Ahmet Dilsiz ve ekibine ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ediyoruz. Proje hakkında bizi bilgilendirdiler ” dedi.

Başkan Kandazoğlu, “Ankara ‘ya yapılacak spor tesisleri için Ankara amatör spor camiası olarak başta Spor Bakanımız Sayın Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu olmak üzere Ankara Milletvekilimiz Sayın Nevzat Ceylan’a ,Yatırım ve İşletmeler Genel Müdürü Sayın Ahmet Dilsiz’e katkı ve desteklerinden dolayı teşekkür ederiz “diye konuştu.

Yoruma Kapalı.