METESPOR TUTULMUYOR

378

Ankara 1. Amatör Küme de mücadele son hızıyla devam ediyor. 2. Grupta mücadelesini lider olarak sürdüren Metespor, 1.Grupta yer alan Güneşspor ile beraber ligde yenilgisiz iki takımdan birisi. 2.Grupta şuana kadar oynadığı 8 karşılaşmada 32 gol atıp 6 gol yiyen yeşil-siyahlı ekipte hedef önce Play Off ardından da Süper Amatör lig.

Bilkent Holdink bünyesinde kurulan Meteksan Matbaacılığın takımı olan Metespor’un kuruluşu 2018 yani bu sezon kuruldu ve 2. Amatör küme’den 1. Amatör kümeye 116 gol atarak ve 4 gol yiyerek çıktılar.

TAKIMIN HEPSİ METEKSAN’DA ÇALIŞAN

Genç ve başarılı bir ekiple mücadele ettiklerini ifade eden Takımın Antrenörü Kerim Bora Bulgurlu Metespor gerçeğini şöyle anlattı“ Halı saha turnuvalarıyla Antalya da Türkiye Şampiyonu olduk ve Slovenya’ya gittik. Orada son 16’ya kalarak büyük bir başarı elde ettik. Oradan döndükten sonra da bir takım kurmaya karar verdik ve aynı sezon içerisinde hem2. Amatör hem de 1. Amatör ligde namağlüp olarak yolumuza devam ediyoruz. Genç bir futbolcu grubuyla mücadele ediyoruz ve takımda sadece iki futbolcumuz hariç hepsi aynı yerde çalışıyor. Akşama kadar beraberler, antrenmanda ve maçta beraberler arkadaşlık olarak üst seviyedeyiz. Başarımızın en büyük sebebi de bu olsa gerek.”

“HEDEF ÜST LİGLER”

Şuan iyi gidiyoruz ve grubumuzda lider durumdayız. Hedefimiz gidebildiğimiz kadar gitmek ve Ankara ismini Türkiye’ye duyurmak.  Fazla bütçe ile değil az bütçe ile amacımız çok şey başarmak ” dedi.

 

Yoruma Kapalı.