ŞEKER’İN GÜVENİ TAM

308

Keçiören Belediyesi Bağlumspor Teknik Sorumlusu Serdar Şeker’in oyuncularına güveni tam. Şeker, “Futbolcularımın hazırlık maçlarında gösterdikleri hırs ve azmin Keçiören Belediyesi Bağlumspor’u laik olduğu yerlere taşıyacağını düşünüyorum.” dedi.

 

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig (BAL) 6.Grup’ta mücadele edecek olan Keçiören Belediyesi Bağlumspor, yeni sezon hazırlıklarını sürdürüyor. İkinci kamp dönemini Kızılcahamam Patalya Termal Otel’de tamamladıktan sonra, Başkent ekibi hazırlıklarını kendi tesislerine sürdürüyor. Teknik Sorumlu Serdar Şeker, çalışmalardan memnun. Şeker, “Kızılcıhamam Patalya Termal Otel’ de 2. hazırlık dönemini en iyi şekilde geçirdiğimizi düşünüyorum.Yoğun geçen on günlük çalışmalarda futbolcularının istekli olmaları biz teknik ekibi son derece mutlu etti. İyi bir takım olduğumuza inanıyorum ve bütün sporcu kardeşlerime güveniyorum.Her gün daha iyiye gidiyoruz. Futbolcularımın hazırlık maçlarında gösterdikleri hırs ve azmin Keçiören Belediyesi Bağlumspor’u laik olduğu yerlere taşıyacağıninanıyorum.” dedi.

 

Tecrübeli teknik adam taraftarlara da seslenerek, “Buradan Baglumspor’a gönül veren taraftarlarımıza sesleniyorum, her maç terimizin son damlasına kadar mücadele eden bir takım görecekler sahada.Onların da destekleriyle daha güçlü olacağız.Son olarak gurubumuzda mücadele edecek tüm takımlara başarılar diliyorum” diye konuştu. Keçiören Belediyesi Bağlumspor, Kızılcahamam’da oynadığı hazırlık maçlarında Mardin Kızıltepe’yi 3-0, Araban’ı 2-1 mağlup ederken, Al Zawra takımı ile 0-0 berbere kaldı. Keçiören Belediye Bağlumspor, sezonun ilk maçında Kırıkkale Anadoluspor ile deplasmanda karşılaşacak.

Yoruma Kapalı.