ŞENTÜRK MEMNUN

Ziraat Türkiye Kupası'na veda eden Etimesgut Belediyespor Teknik Direktörü Adnan Şentürk, Yeni Malatyaspor'dan daha fazla pozisyona girdiklerini söyledi.

244

Ziraat Türkiye Kupası’na veda eden Etimesgut Belediyespor Teknik Direktörü Adnan Şentürk, Yeni Malatyaspor’dan daha fazla pozisyona girdiklerini söyledi. Şentürk, “Kupada Süper Lig’de şu anda en formda olan Yeni Malatyaspor ile eşleştik. Gerek birinci maçta gerekse ikinci maçta son derece pozitif ve iyi oyunlar oynadığımızı düşünüyorum. Bir kere rakibimizden çok net ve çok daha fazla pozisyonlara girdik. İki lig arasındaki oyuncu farkı bu pozisyonları değerlendirme veya çok basit gol yemede kendini ortaya koydu. Yoksa oyun anlayışımızla, oynadığımız futbolla, oyuncularımın çıkartmış olduğu işten oldukça memnunum. Oyuncularımı tebrik ediyorum. ” dedi.
Artık tamamen lige odaklanacalarını ifade eden Adnan Şentürk, “Bizim asıl işimiz ligde. Devre arasına girdik. Şimdi lige yöneleceğiz. Evkur Yeni Malatyaspor bundan sonraki turlarda da gücünü ortaya koyacaktır düşünüyorum. Rakibimizi tebrik ediyorum. Bu müsabakadan dolayı ve bundan sonraki turlarda tur atlayan takımlara başarılar diliyorum” diye konuştu.

Yoruma Kapalı.