Bu sezon 11 grupta 88 takımın mücadele edeceği U -15 Ligi’nde 2018-2019 sezonu 1 Eylül’de başlayacak. Bu sezon ilk defa elektronik ortamda özel bir yazılım programı ile çekilen kura çekimi sonunda gruplar ve sezonun ilk maç programı şu şekilde oluştu:
U 15 LİGİ
1.GRUP TAKIMLAR: 11 ELMAS SPOR, ANKARAKARTALSPOR, KAYAŞSPOR, SAÇAK GENÇLİK VE SPOR, TARIMSPOR, YAŞAMKENT İLKER SPOR, YENİKENT BELEDİYESPOR, YENİKENTGÜCÜ SPOR, YENİMAHALLE ŞENTEPE GÜCÜ SPOR
İLK HAFTA MAÇLARI:
ANKARAKARTALSPOR- 11 ELMAS SPOR
KAYAŞSPOR – SAÇAK GENÇLİK VE SPOR
YAŞAMKENT İLKER SPOR- YENİMAHALLE ŞENTEPE GÜCÜ SPOR
YENİKENT BELEDİYESPOR- TARIMSPOR
YENİKENTGÜCÜ SPOR- BAY
2.GRUP: YENİMAHALLE GÜCÜSPOR, 1923 ÇANKAYA SPOR, YENİ YOLSPOR, KARŞIYAKAGÜVEN, ESERSPOR, NESİBE AYDIN GENÇLİK VE SPOR, OSTİMSPOR, ÇUBUK GENÇLİKSPOR
İLK HAFTA MAÇLARI:
YENİMAHALLE GÜCÜSPOR- 1923 ÇANKAYASPOR
YENİ YOLSPOR- KARŞIYAKAGÜVEN
ESERSPOR- NESİBE AYDIN GENÇLİK VE SPOR
OSTİMSPOR- ÇUBUK GENÇLİKSPOR
3.GRUP: YENİDOĞANSPOR, OFTAŞ SPOR, ANK.D.EVLER KARADENİZGÜCÜSPOR, POLATLI GENÇLİK GÜCÜ SPOR, ANKA SPORTİF FAALİYETLER GENÇLİK VE SPOR, ÇANKAYA GENÇLİK SPOR, ORTADOĞU SPOR, ANKARA METROPOL SPOR
İLK HAFTA MAÇLARI:
YENİDOĞANSPOR – OFTAŞ SPOR
ANK.D.EVLER KARADENİZGÜCÜSPOR- POLATLI GENÇLİK GÜCÜ SPOR
ANKA SPORTİF FAALİYETLER GENÇLİK VE SPOR- ÇANKAYA GENÇLİK SPOR
ORTADOĞU SPOR – ANKARA METROPOL SPOR
4.GRUP: KEÇİÖREN YILDIZSPOR, ELMADAĞ BELEDİYESİ HASANOĞLANSPOR, ÇINAR GENÇLİK VE SPOR, 1905 ANKARASLAN SPOR, ANKARA GENÇLİK GÜCÜ SPOR, AYDINLIKEVLER, BAŞKENT EDAŞSPOR, TRT GENÇLİK VE SPOR
İLK HAFTA MAÇLARI:
KEÇİÖREN YILDIZSPOR- ELMADAĞ BELEDİYESİ HASANOĞLANSPOR
ÇINAR GENÇLİK VE SPOR- 1905 ANKARASLAN SPOR
ANKARA GENÇLİK GÜCÜ SPOR- AYDINLIKEVLER
BAŞKENT EDAŞSPOR- TRT GENÇLİK VE SPOR
5.GRUP: BAŞKENT SPORTİF SPOR, BALGATSPOR, İNÖNÜ BATIKENTGÜCÜ GENÇLİKSPOR, ANKARA DORA GENÇLİK VE SPOR ANKARA BİRLİK SPOR, KIZILCAHAMAM BLD.SPOR, ANKARA GAZİ SPOR, PİDOSAN YAHYALARSPOR
İLK HAFTA MAÇLARI:
BAŞKENT SPORTİF SPOR- BALGATSPOR
İNÖNÜ BATIKENTGÜCÜ GENÇLİKSPOR- ANKARA DORA GENÇLİK VE SPOR
ANKARA BİRLİK SPOR- KIZILCAHAMAM BLD.SPOR
ANKARA GAZİ SPOR- PİDOSAN YAHYALARSPOR
6.GRUP: BAŞKENTGÜCÜ SPOR, MAMAK SPOR, ANKARA PERFORMANS SPOR, GÜDÜLSPOR, AYVALISPOR, BAŞKENT ASLANLARI GENÇLİK VE SPOR, İNCİRLİSPOR, GENÇ KARTALLARSPOR
İLK HAFTA MAÇLARI:
BAŞKENTGÜCÜ SPOR- MAMAK SPOR
ANKARA PERFORMANS SPOR- GÜDÜLSPOR
AYVALISPOR- BAŞKENT ASLANLARI GENÇLİK VE SPOR
İNCİRLİSPOR- GENÇ KARTALLARSPOR
7.GRUP: BATIKENT KÜLTÜRSPOR, AKYURT BELEDİYESPOR, ESENBOĞA GENÇLİK SPOR, TÜRKÖZÜSPOR, ANADOLUBEYİ SPOR, ÇANKAYA EĞİTİM GENÇLİK VE SPOR, ÇUKURAMBAR ANKARA GENÇLİK SPOR, KAVAKLIDERESPOR
İLK HAFTA MAÇLARI:
BATIKENT KÜLTÜRSPOR- AKYURT BELEDİYESPOR
ESENBOĞA GENÇLİK SPOR- TÜRKÖZÜSPOR
ANADOLUBEYİ SPOR- ÇANKAYA EĞİTİM GENÇLİK VE SPOR
ÇUKURAMBAR ANKARA GENÇLİK SPOR- KAVAKLIDERESPOR
8.GRUP: KIBRIS KÖYÜ GENÇLİKSPOR, BAŞKENT FETİH SPOR, ÇALIŞKANLAR, AYAŞ SPOR, ALKULA GENÇLİK VE SPOR, ANKARA KANARYA SPOR, ANKARA BATIKENT KARTAL SPOR
İLK HAFTA MAÇLARI:
KIBRIS KÖYÜ GENÇLİKSPOR- BAŞKENT FETİH SPOR
ÇALIŞKANLARSPOR- AYAŞ SPOR
ALKULA GENÇLİK VE SPOR – ANKARA KANARYA SPOR
ANKARA BATIKENT KARTAL SPOR- BAY
9.GRUP: GENÇ ANKARASPOR, ULUBEYSPOR, ŞENTEPESPOR, ANKARA ÇAKIRLARGÜCÜ SPOR, BAHÇELERÜSTÜ SPOR, ÇAYYOLU SPOR, VOLKAN YILDIRIM SPOR, PURSAKLAR HALK EĞİTİM GENÇLİK VE SPOR
İLK HAFTA MAÇLARI:
GENÇ ANKARASPOR- ULUBEYSPOR
ŞENTEPESPOR- ANKARA ÇAKIRLARGÜCÜ SPOR
BAHÇELERÜSTÜ SPOR- ÇAYYOLU SPOR
VOLKAN YILDIRIM SPOR- PURSAKLAR HALK EĞİTİM GENÇLİK VE SPOR
10.GRUP: ÇUBUKSPOR FUTBOL A.Ş., BUGSAŞ SPOR A.Ş., ANKARA ADLİYE SPOR, KEÇİÖREN BELEDİYESİ BAĞLUM SPOR, ETİMESGUT BLD. SPOR, ANKARA DEMİRSPOR, 1926 POLATLI BELEDİYE SPOR, HACETTEPE SPOR
ALTINDAĞ BELEDİYESPOR
1.HAFTA MAÇLARI:
ÇUBUKSPOR FUTBOL A.Ş.- BUGSAŞ SPOR A.Ş.
ANKARA ADLİYE SPOR- KEÇİÖREN BELEDİYESİ BAĞLUM SPOR
ETİMESGUT BLD. SPOR- ANKARA DEMİRSPOR
1926 POLATLI BELEDİYE SPOR- HACETTEPE SPOR
ALTINDAĞ BELEDİYESPOR
11.GRUP: KAHRAMAN KAZAN BELEDİYESPOR, PURSAKLAR BLD.SPOR, GÖLBAŞI BELEDİYE SPOR, YENİMAHALLE BLD., POLATLISPOR, BEYPAZARI BELEDİYESİ GENÇLİK, SİNCAN BELEDİYESPOR
1.HAFTA MAÇLARI:
KAHRAMAN KAZAN BELEDİYESPOR – PURSAKLAR BLD.SPOR
GÖLBAŞI BELEDİYE SPOR- YENİMAHALLE BLD.
POLATLISPOR- BEYPAZARI BELEDİYESİ GENÇLİK
SİNCAN BELEDİYESPOR- BAY
Hata!
Yorumunuz Çok Kısa, Yorum yapabilmek için en az En az 10 karakter gerekli