MKE ANKARAGÜCÜ’NDEN BAŞKAN YAŞAR’A ZİARET

MKE Ankaragücü Başkanı Fatih Mert ve Yönetim Kurulu üyeleri Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar'ı ziyaret etti.

31

 

.

MKE Ankaragücü Kulübü Başkanı Fatih Mert ve Yönetim Kurulu üyelerinden Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar’ı makamında ziyaret etti.Başkan Mert, Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar’a Ankaragücü’ne gösterdiği ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederek, “Ankaragücümüz şehrimiz için önemli bir değer. Bu değeri yaşatmak, hak ettiği noktalara taşıyabilmek adına gerekli gayreti gösteriyoruz. Takımımız da kendisine yakışan saha sonuçlarını alacaktır. Galibiyetler için mücadele edeceğiz. Takımımıza güveniyoruz. ” dedi.
Nazik ziyaretlerinden dolayı Fatih Mert ve yönetim kurulu üyelerimize teşekkür eden Yenimahalle Belediye Başkanı Yaşar da , ” Şehrimizin en önemli değerlerinden olan Ankaragücü’ne sahip çıkmak hepimizin görevidir. Ankaragücü’ne bugüne kadar nasıl destek olduysak,destek olmayı sürdüreceğiz. Ankaragücü için söz verdiğimiz tesisi de en kısa zamanda tamamlayacak ve merhum taraftarlar Mert Turgut Çakır ile Eren Açıkgöz’ün ismini vereceğiz” dedi.
FORMA HEDİYE ETTİLER
Yapılan ziyaretin sonunda Fatih Mert, Yenimahalle Belediye Başkanı Sayın Fethi Yaşar ‘a, Başkan Yardımcısı Sayın Hüseyin Boran ve Sayın Yaşar Neslihanoğlu’na isimlerinin yazılı olduğu Ankaragücü forması hediye etti.

Yoruma Kapalı.