AĞCABAĞ ‘A MANİDAR ZİYARET

Sıkıntı günler geçiren MKE Ankaragücü'nde manidar ziyaret. Moestepha El Kebir, Ricardo Faty, Brice Dja Djedje , Thibault Mohlin, Sarı-Lacivertli kulübün başkanlığına aday olan Murat Ağçabağ'ı ofisinde ziyaret etti.

208

Sıkıntı günler geçiren MKE Ankaragücü’nde manidar ziyaret. Moestepha El Kebir, Ricardo Faty, Brice Dja Djedje , Thibault Mohlin, Sarı-Lacivertli kulübün başkanlığına aday olan Murat Ağçabağ’ı ziyaret etti.
Bu fotoğraf, bu biraraya geliş çok tartışılacak.MKE Ankaragücü’ne başkan adaylığını açıklayan Murat Ağcabağ, Sarı-Lacivertli takmın yabancı oyuncuları ile bir araya geldi.
Moestepha El Kebir, Ricardo Faty, Brice Dja Djedje , Thibault Mohlin’i kendi ofisinde ağırladı. Murat Ağcabağ, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, futbolcularının kendisini ziyarete geldiğinin altını çizerek,“Dün akşam futbolcu kardeşlerimizi dinledim ve problemlerinin öncelikli olarak para olmadığını anladım. Kalpleri kırılmış, umutları azalmış elimden geldiğince maddi manevi motive etmeye çalıştım. Yerli yabancı tüm futbolcu kardeşlerimiz için de aynısını yapacağım. Saygılarımla” diyerek sözkonusu ziyareti camia ile paylaştı.

Yoruma Kapalı.