ALTINDAĞ 1 PUANLA DÖNDÜ

244

Altındağspor, Çatalca deplasmanından 1 puanla döndü. Mavi-Beyazlılar, TFF 3.Lig 2 Grup 2018-2019 sezonu ilk maçında deplasmanda Çatalçaspor ile 0-0 berabere kaldı.Karşılaşmayı sürpriz yaparak Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki’de izledi.

 

Altındağspor yeni sezona 1 puanla başladı. Mavi-Beyazlılar, TFF 3.Lig 2 Grup ilk maçında deplasmanda Çatalçaspor ile 0-0 berabere kaldı. Her iki takımda her iki yarıda da gol kaydına muvaffak olamayınca sahadan 1’er puanla ayrıldılar.

 

TİRYAKİ’DEN SÜPRİZ

Başkent takımının takımın oyuncuları tribünde güzel bir sürprizle karşılaştı. Takıma destek vermek için İstanbul’un yolunu tutan Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki, Mavi Beyazlıları bir kez daha yalnız bırakmadı. Tribündeki yerini alan Başkan Tiryaki, karşılaşmayı AK Parti Altındağ İlçe Başkanı Ahmet Karaca, Altındağ Belediyesi Başkan Yardımcısı Cebrail Aslan, Altındağspor’un yeni kulüp başkanı Muhittin Karık ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte seyretti. Başkan Tiryaki, oldukça centilmence geçen karşılaşma sonrası, karşı takımı ve Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara’yı tebrik etti. Başkan Tiryaki, oyunculara ve teknik heyete duyduğu güveni dile getirdi. Veysel  Tiryaki,  bu sezon takıma çok güvendiğini ve yeni yönetimle birlikte daha büyük başarılar beklediğini de sözlerine ekledi.

STAT:Çatalca Ziya Altınoğlu

HAKEMLER:Emre Bulut, Arda Darcan, Uğur Başdaş

ÇATALÇASPOR: Türker Dırdıroğlu, Arif Güner, Oğuz Yavuz, Uğur İmir, Anıl Kılıç (Dk.55 Ali Koçak), Cemal Şener, Ergün Yıldız (Dk.77 Barış Kazer), Barış Dillioğlu, Kuderet Kanoğlu, Emre Akdağ (Dk.68 Emre Turgut)

TEKNİK DİREKTÖR: Sertan Güriz

ALTINDAĞSPOR:Mustafa Gürbüz,Oktay Kancı, Salih Yurt (Dk.81 Hüseyin Korkmaz), Berkay Çakır, Eycan Kaya, Efe Berker Özcan, Emrah Sürücü, İsmail Sevindi, Barış Bozdilki (Dk.60 Bülent Kalecşkli), Tugay Yıldırım), Ercan Güneri 8Dk.90 Burhanettin Çakır Efe)

TEKNİK DREKTÖR:Mehmet Akbulut

SARI KARTLAR:Dk.64 Emre Akdağ, Dk.67 Uğur İmir, Dk.85 Emre Turgut, Dk.86 Kuderet Kanoğlu, Dk.86 Cemal Şener (Çatalçaspor; Dk.29 Barış Bozdilki, Dk.84 Eycan Kaya (Altındağspor)

 

.

 

Yoruma Kapalı.