ALTINDAĞ HAKEME TAKILDI

 ALTINDAĞ HAKEME TAKILDI

Misli.com 3. Lig 3. Grup’ta mücadele eden Altındağspor’dan hakeme tepki. Çatalcaspor ile karşılaşan Başkent ekibi, sahadan 1-1’lik eşitlikle ayrıldı. Ancak maça, hakem kararları damga vurdu.

Rakibin sert futboluna Hakem Engin Atmaca’nın prim verdiğini belirten Altındağspor Başkanı Hakan Karakaya, “Tüm takdir haklarını, rakibimizden yana kullandı. İlk yarı 4 sakatlık yaşanmış. Sadece 1 dakika uzattı ve onu da eksik oynattı. İkinci yarı bize göre 15 dakika durdu oyun. Ama hakem sadece 5 dakika uzattı. Ankara’ya gelen hakemler, bizi rakibe ezdirmek için sanki yemin etmişler” dedi.

“Cizre’de korkudan çalamadıkları düdükleri, başkentte alehimize çok rahat çalıyorlar” da diyen Başkan Karakaya, sözlerine şöyle devam etti: “Biz kiminle mücadele edeceğimizi şaşırdık. Cizre’de takımım ölümden döndü. Ciddi saldırıya uğradık ama yine de sahada mücadeleden kaçmadık. Penaltımız verilmiyor, nizami golümüz sayılmıyor. nerede acemi hakem var, bize gönderiliyor. Emeğimizle oynanıyor. Yeter artık, sabrımızı zorlamayın.”

Altındağspor Kulüp Başkanı, takımının play-off’a kalmasının istenmediğine de dikkat çekti ve buna rağmen mücadeleyi son haftaya kadar sürdüreceklerini sözlerine ekledi.

 

Yorum Yap