ALTINOK’DAN MKE ANKARAGÜCÜ’NE BAŞARI DİLEKLERİ

Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, yarın oynanacak Medipol Başakşehirspor maçı öncesi MKE Ankaragücü Başkanı Fatih Mert'i ziyaret edip, başarılar diledi.

69

MKE Ankaragücü’ne ziyaret tüm hızı ile devam ediyor. Son olarak Keçiören Belediye BaşknıTurgut Altınok, Başkanı Fatih Mert’i makamında ziyaret etti.Altınok, Milli Mücadelemizin takımı Ankaragücü’nün her zaman yanında olduğunu ifade edip,   Medipol Başakşehir maçı öncesi Başkent ekibine başarılar diledi. Altınok: ”Ankara’nın önemli markalarından olan Ankaragücü için herkes elini taşın altına koymalı. Başkanımız Fatih Mert, şehri ve takımı birleştirmek adına çok güzel işler yaptı. Bizlerde elimizden gelen gayreti göstererek, Ankaragücü’ne destek vereceğiz. Asırlık çınarımızı daha iyi yerlere getirmemiz gerekiyor. Kalan maçlarından iyi sonuçlar alarak, Ankaragücü’nün ligde kalacağına inancımız tam” ifadelerini kullandı.

Ziyaretlerinden dolayı oldukça mutlu olduğunu belirten Başkan Fatih Mert, Ankaragücü’ne vermiş oldukları destekten dolayı Keçiören Belediye Başkanı Sayın Turgut Altınok’a teşekkür etti.

Yoruma Kapalı.