AMATÖRLER İÇİN ŞOK KARAR

 AMATÖRLER İÇİN ŞOK KARAR

Türkiye Futbol Federasyonu 2020-2021 sezonu Amatör ligler için hazırladığı kitapçıkta, Amatör kümeler için transfer tarihini 15 Şubat 2021’den itibaren başlayacağını duyurmuştu.

SADECE BAL LİGİ OYNANACAK 

TFF Amatör İşler kurulunun 15 Şubat 2021 tarihinde yaptığı açıklamada ”Şimdilik sadece 2020-2021 sezonunda Bölgesel Amatör Lig’ e katılması kesinleşen 263 kulübün BAL’da oynama yaşı uygunluğu olan 2005 ve daha büyük doğumlu futbolcularının filiz lisans,
vize ve transfer işlemleri yapılacaktır’‘ denildi.

81 İLDE BULUNAN TFF İL TEMSİLCİLİKLERİNE YAZI GÖNDERİLDİ

TFF Amatör İşler kurulunun 81 ilde bulunan TFF il temsilciliklerine yazı gönderdi. Gönderilen yazıda,
”Amatör futbolcuların filiz lisans, vize ve transfer lisans işlemlerinin 15 Şubat 2021 tarihinde yapılmaya başlanacağı duyurulmuştu. Şimdilik sadece 2020-2021 sezonunda Bölgesel Amatör Lig’ e katılması kesinleşen 263 kulübün BAL’da oynama yaşı uygunluğu olan 2005 ve daha büyük doğumlu futbolcularının filiz lisans, vize ve transfer işlemleri yapılacaktır. Yerel liglere katılacak amatör kulüplerimizin lisans işlemleri Amatör İşler Kurulu’ nun konuyla ilgili bir duyurusu yapılıncaya kadar kesinlikle yapılmayacaktır.
TFF Bölge Müdürlüklerimiz lisans evraklarını kulüplerden direkt almayacak olup Covid-19 salgınının devam ettiği dikkate alınarak evraklar Bölge Müdürlüklerimize ASKF’lerce yetkilendirilen bir yönetici tarafından elden teslim edilecek veya Kargo ile gönderilecektir.
2020-2021 sezonu Amatör Futbol Liglerinde Uygulanacak Esaslar kitapçığımız ilgili her yere ulaştırılmıştır.

 Lisans işlemleri için gerekli evrakların Federasyonumuz internet sitesinde “ Ligler- Amatörler” sayfasında da yayınlanmıştır.
Bilgilerinizi ve gereğini rica ederim” denildi..

Yorum Yap

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.