ARDA VE RAHMETULLAH UMUTLULAR

Gençlerbirliği altyapısından yetişen Arda Kızıldağ ve Rahmetullah Berişbek, yeni sezonla umutlu konuştular. Genç futbolcular, teknik direktörleri Mert Nobre 'in kendileri için bir şans olduğunu söylediler..

81


Gençlerbirliği’nin genç oyuncuları Arda Kızıldağ ve Rahmetullah Berişbek sezonun ilk antrenmanı öncesi kulüp YouTube kanalına açıklamalarda bulundu. Gelecek sezon planlarından bahseden genç futbolcular, teknik direktör Mert Nobre’nin de kendileri için şans olduğunu dile getirdi.Arda Kızıldağ, ilk 11 için elinden geleni yapacağını söylerken şunları dile getirdi:”Geçen sezon benim için iyi geçti diyebilirim, ilk on birde şans bulmaya başladım ama daha iyi olabilirdi. Genç bir futbolcu olarak sürekli kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Bu senenin benim için daha iyi olacağına eminim. İlk 11’de oynamak için elimden geleni yapacağım. Bu ilk günden son ana kadar mücadeleye devam edeceğim. Genç bir hocamız var ve bizim gibi genç oyuncular için bu şans. Futboldan gelen bir insan, bize çok şey katacaktır. Ondan çok şey öğreneceğimi düşünüyorum.”
PATLAMA YAPMAK İSTİYOR
Rahmetullah Berişbek ise artık bu sezon patlama yapmak istediğini söylerken, eski takım arkadaşı olan Mert Nobre’nin teknik direktörü olarak ona çok şey katacağını söyledi.Genç futbolcu yeni sezonla ilgili şunları söyledi: “Geçtiğimiz sezon benim için iyi geçti diyebilirim ama daha iyi de olabilirdi. İnşallah bu sezon benim için daha farklı olacak. Hocamız futbolcuyken bana çok yardımcı oluyordu. Profesyonelce yaşamam için sürekli tavsiyelerde bulunuyordu. Mert Nobre bizim için büyük şans. Hele ki Hacettepe’den de yedi kardeşimiz aramıza katılmışken. Bu sene diğer sezonlardan farklı bir Rahmetullah olacak. Ben de artık bir patlama yapmak istiyorum. İnşallah bu sezon benim için daha iyi olacak.”
VİDEO GÖRÜNTÜLERİNİ İZLEYEBİLECEĞİNİZ LİNKLER
Arda Kızıldağ’ın açıklamaları: https://we.tl/t-w9hDx9zMVd
Rahmetullah Berişbek’in açıklamaları : https://we.tl/t-ACYWKtk9Ud
Gençlerbirliği antrenmanından görüntüler: https://we.tl/t-FQSin5mWB0

Yoruma Kapalı.