BAL’DA 4 MAÇTA 10 PUAN

Bölgesel Amatör Lig (BAL) 6.Grup'ta mücadele eden 4 Başkent temsilcisi 18.haftayı 3 galibiyet 1 beraberlikle tamamladılar.

249

Bölgesel Amatör Lig (BAL) 6.Grup’ta 4 Başkent takımından 3’ü 18.hafta karşılaşmalarından 3 puanla ayrılırken, 1926 Polatlı Belediyespor haftayı 1 puanla kapattı.

Keçiören Belediye Bağlumspor evinde Sarayönü Belediyespor’u 3-1 mağlup ederken. Goller, Hasan Cankurt, Hüseyin Emre Güner, İsmail Cansın Denizli’den gelirken, konuk ekibin golünü Ethem Özden kaydetti. Çubukspor Futbola AŞ , deplasmanda Karapınar Belediyespor’u Umut Akpınar’ın ilk yarıda attığı 2 golle 2-0 mağlup etti. Ligin 2.yarısına fırtına gibi başlayan Ankara DSİSpor, üst üstte üçüncü galibiyetine imza attı. Yeşil-Beyazlılar, Yençağspor’u deplasmanda 2-1 mağlup etti.Haftayı 1 puanla kapatan 1926 Polatlı Belediyespor, Karaman Belediyespor’la 0-0 berabere kaldı.

DSİ YÜKSELİŞTE

Bu sonuçlardan sonra Çubukspor Futbol Aş AŞ 37 puanla üçüncü, Keçiören Belediye Bağlumspor 33 puanla dördüncü, 21 puanını bulunan 1926 Polatlı Belediyespor altıncı, üst üstte kazandığı galibiyetlerle alt sıralardan kurtulan Ankara DSİSpor’da 10.sırada yer almakta. Lider Kırıkkale Büyük Anadoluspor’un ise 41 puanı bulunmakta.

TEKNİK ADAM GÖRÜŞLERİ:

Adem Çankaya (Çubukspor Futbol AŞ), “Hedefimiz 3.Lig sonuna kadar bunu kovalayacağız. Karapınar maçı kazanmamız gereken bir maçtı. Kandığımız için mutluyuz. Tüm oyuncularımı kutluyorum”

Serdar Şeker (Keçiören Belediye Bağlumspor), “Kazandığımız için mutluyuz. Liderle aramızda 8 puan var. Futbol her türlü sonuca gebe olay. Sonuna kadar mücadelemizi sürdüreceğiz. ”

Mustafa Şenel (Ankara DSİSpor), “Ligin 2.yarısına iyi bir başlangıç yaptık. Üç haftadır kazanıyoruz. Bu hafta da deplasmanda Yeniçağspor maçını kayıpsız geçtik. İlk kez kırmızı çizginin üzerine çıktı. Tüm oyuncularımı kutluyorum ”

Süleyman Polat (1926 Polatlı Belediyespor), “Kazanmayı çok arzu ettik .Olmadı. Kritik bir lig. Her sonuca gebe. Hedefimiz ligde kalmak ”

18.HAFTA SONUÇLARI:

Kırşehir Çayağzıspor-Sandıklıspor:1-2
Keçiören Belediye Bağlumspor-Sarayönü Belediyespor:3-1
1926 Polatlı Belediyespor-Karaman Belediyespor:0-0
Anadolu Üniversitesi-Kıırıkkale Büyük Anadoluspor:0-0
Yeniçağspor-Ankara DSİSpor:1-2
Karapınar Belediyespor-Çubukspor Futbol AŞ :0-2
Akşehirspor-Bay

19.HAFTANIN PROGRAMI:

Akşehirspor-1926 Polatlı Belediyespor
Karaman Belediyespor-Keçiören Belediye Bağlumspor
Sarayönü Belediyespor-Karapınar Belediyespor
Çubukspor Futbol AŞ-Yeniçağspor
Ankara DSİSpor-Anadolu Üniversitesi
Sandıklıspor-Karapınar Belediyespor
Kırıkkale Büyük Anadoluspor-Bay

Yoruma Kapalı.