BAL’DA İLK YARI SONAERDİ

Bölgesel Amatör Lig'de (BAL) 6.Grup'ta ilk ayrı sonaerdi. Devreyi 30 puanla Kırıkkale Büyük Anadoluspor lider tamamladı. 4 Başkent takımın yeraldığı grupta en başarılı takım 26 puanla 3.sırada yeralan Keçiören Belediye Bağlumspor oldu. Yeşil-Beyazlılar 27 golle de en çok gol atan takım oldu.

226

Bölgesel Amatör Lig (BAL) 6.Grup’ta ilk ayrı sona erdi.12.hafta oynanan 6 maçta 22 gol atıldı. Haftanın en farklı galibiyetini sahasında Ankara DSİSpor’u 5-1 mağlup eden Akşehirspor elde etti. 4 Başkent temsilcisinin mücadele ettiği ligde tek galibiyeti Ankara Üniversitespor’u 4-1 mağlup eden Keçiören Belediye Bağlumspor elde etti. Sarı-Yeşilli takımın gollerini Murat almış (2), Furkan Yusuf Akala ve Çağrı Yasan kaydetti. Lider Kırıkkale Büyük Anadoluspor’u ağırlayan 1926 Polatlı Belediyespor, sahadan 3-1 mağlup ayrıldı. Zirve mücadelesi veren Çubukspor Futbol AŞ , Karaman Belediyespor deplasmanından 1-1’lik beraberlikle ayrıldı.
EN BAŞARILISI KEÇİÖREN
İlk yarıyı Kırıkkale Büyük Anadoluspor, 30 puanla lider bitirdi. Akşehirspor 28 puanla 2.sırada. Dört Başkent takımının içinde en başarılısı 26 puanla 3.sırada yeralan Keçiören Belediye Bağlumspor oldu. Serdar Şeker’in öğrencileri 27 golle de ligde en çok gol kaydeden ekip oldu. Çubukspor Futbol Aş 25 puanla dördüncü, 1926 Polatlı Belediyespor’da 17 puanla devreyi 6.sırada tamamladı. Ligin son sırasında 5 puanla Ankara DSİSpor yeraldı. Ligde 2.yarı 20 Ocak’ta başlayacak.

12 HAFTANIN SONUÇLARI:
Sarayönü Belediyespor-Sandıklıspor:1-1
Karaman Belediyespor-Çubukspor Futbol AŞ:1-1
1926 Polatlı Belediyespor-Kırıkkale Büyük Anadoluspor:1-3
Keçiören Belediye Bağlumspor-Anadolu Üniversitesi:4-1
Kırşehir Çayağzıspor-Yeniçağaspor:2-1
Akşehirspor-Ankara DSİSpor:5-1
Katapınar Belediyespor-Bay
13 HAFTANIN PROGRAMI:
Karapınar Belediyespor-Yeniçağa
Kırşehir Çayağzıspor-Anadolu Üniversitesi
Keçiören Belediye Bağlumspor-Kırıkkale Büyük Anadoluspor
1926 Polatlıspor-DSİSpor
Akşehirspor-Çubukspor Futbol AŞ
Karaman Belediyespor-Sandıklıspor
Sarayönü Belediyespor-Bay

Yoruma Kapalı.