BAL’DA TEK GÜLEN DSİ

342

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig (BAL) 6.Grup’ta 3. hafta geride kaldı. Oynanan 6 karşılaşmada fileler 18 kez havalandı. Haftanın en farklı galibiyetini Eskişehir Anadolu Üniversitesi, Yeniçağspor’u 3-0 mağlup ederek elde etti. Grupta 7 puanlı Kırkkale Büyük Anadoluspor lider durumda.

Başkent Derbisi’nde Çubukspor AŞ ile Keçiören Belediye Bağlumspor 2-2 berabere kakıp, sahadan 1’er puanla ayrıldılar. Çağrı Yasan, 17.dakikada Keçiören Belediye Bağlumspor’u 1-0 öne geçirdi. Umut Akpınar’ın 25.dakikada attığı golle ilk yarı 1-1 sona erdi. İsmail Cansız Denizli 68.dakikada konuk ekibi bir kez daha öne geçrdi:1-2. 81.dakikada Emre Çağlar ‘ın attığı golle Çubukspor AŞ sahadan 2-2 berberlikle ayrıldı. Bu sonuçla her iki takımda puanın 5’e çıkardı.

DSİSpor, Eyüp Kırpık’ın 2 golü ile Kırşehir Çayağzıspor’u 2-1 mağlu ederek, sezonun ilk galibiyetini alıp, puanı 3 yaptı. Haftanın tek mağlubiyetini deplasmanda Sandıklıspor’a 1-0 mağlup olan 1926 Polatlı Belediyespor aldı. Bu sonuçla Sarı-Siyahlılar, 4 puanda kaldı.

3.HAFTANIN SONUÇLARI:

Sarayönü Belediyespor-Akşehirspor: 2-2
Anadolu Üniversitesi-Yeniçağspor: 3-0
DSİSpor-Kırşehir Çayağzıspor: 2-1
Çubukspor AŞ-Keçiören Belediye Bağlum: 2-2
Sandıklıspor-1926 Polalıspor: 1-0
Kırıkkale Büyük Anadoluspor-Karapınarspor: 2-1
Karaman Belediyespor-Bay

4.HAFTANIN PROGRAMI:

Akşehirspor-Karaman Belediyespor
1926 Polatlı Belediyespor-Sarayönü Belediyespor
Keçiören Belediye Bağlum-Sandıklıspor
Kırşehir Çayağzıspor-Çubukspor
Karapınar Belediye-DSİSpor
Yeniçağspor-Kırıkkale Büyük Anadoluspor
Anadolu Üniversitespor-Bay

Yoruma Kapalı.