BAŞKAN YAŞAR’A TAZİYE ZİYARETTİ

234

MKE Ankaragücü taraftarları, ağabeyi Ahmet Yaşar’ı ve kayınvalidesi Rabia Özkan’ı kaybeden  Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar’a taziye ziyaretinde bulundular.

MKE Ankaragücü taraftarlarından Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar’a taziye ziyaretti. Sarı Lacivertli taraftarlar,  yakın zamanda ağabeyi Ahmet Yaşar ve kayınvalidesi Rabia Özkan’ı sonsuzluğa uğurlayan, Başkanı Yaşar’ı makamında  ziyaret ederek başsağlığında bulundular.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Ankara’nın en büyük markasının Ankaragücü olduğunu dile getiren Başkan Yaşar, “Ankaragücü gururumuz oldu. 6 yıl aradan sonra tekrar Süper Lig’e döndü. Süper Lig’de kalıcı olacağına ve Ankara’yı en güzel şekilde temsil edeceğine inanıyorum. Her zaman Ankaragücü’ne elimden geleni desteği vermeye hazırım” dedi.Ankaragücü’nün büyük ve fedakar taraftar grubu olduğuna dikkat çeken Yaşar, “Ankaragücü’nü destekleyen çok büyük bir kitle var. Takımlarını her koşulda coşkuyla destekliyorlar. Sizleri takımınıza her halükarda sahip çıktığınız için tebrik ediyorum. Ankaragücü’nün Süper Lig’de de başarı sağlayacağına inanıyorum” diye konuştu.

Fethi Yaşar’a desteklerinden dolayı teşekkürlerini sunan taraftarlar ise, “Takımımıza vermiş olduğunu desteği hiçbir zaman unutmayacağız” dedi.

 

Yoruma Kapalı.