BAŞKANDAN KÜÇÜK TARAFTARA JEST

Ankara Keçiörengücü Başkanı Sedat Tahiroğlu, takımının antrenmanı izlemek isteyen baba oğulu kırmadı. Küçük taraftara jest yapıp, antrenmanı izlemesi için kapıları açtı.

0 5


TFF 1.Lig’in 10. haftasında Pazar günü Akhisarspor’u konuk edecek olan Ankara Keçiörengücü, bu maçın hazırlıklarını tamamladı. Mor-Beyazlı ekibin bugün gerçekleştirdiği antrenmanını küçük bir taraftar da babasıyla tribünden izledi.Antrenmana ısınma koşusuyla başlayan futbolcular, koordinasyon çalışması ve 5’e 2 top kapma oyununun ardından yarı sahada yaptığı taktik ağırlıklı maçla Akhisarspor maçı hazırlıklarını tamamladı.

ANTRENMANI İZLEDİ DÜNYALAR ONUN OLDU
Ankara Keçiörengücü antrenmanını izlemek için tesislere gelen baba ve oğula Başkent ekibi onları kırmayarak kapılarını açtı.
Soğuk havaya aldırış etmeden antrenmanı izlemeye gelen baba – oğul kulüp yetkililerince tribüne alındı. Babasının yanında çalışmayı baştan sona izleyen küçük taraftarın mutluluğu gözlerinden okunuyordu.
Konuya değinen Başkan Sedat Tahiroğlu ise “Soğuk havaya rağmen takımımızın Akhisarspor maçı hazırlıklarını izlemek isteyen küçük taraftarımıza babası ile birlikte kapılarımızı açtık. Küçük taraftarımız baştan sona çalışmayı izledi. Onun mutlu olması bizleri daha çok mutlu etti” diyerek baba ve oğula teşekkür etti.

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.