BAŞKENT’DEN NE SES NE GÖRÜNTÜ VAR

Medya Takip Merkezi (MTM), Türkiye Spor Yazarları Derneği için hazırladığı Mayıs ayı raporunda Başkent Ankara'nın Süper Lig temsilcilerinin, başkan, teknik adam ve sporcu ölçeğinde haber olma noktasında son sıralarda yeraldı.

0 249

Medya Takip Merkezi (MTM), Türkiye Spor Yazarları Derneği için hazırladığı Mayıs ayı raporunu açıkladı. Raporda ay boyunca en çok konuşulan futbolcular, takımlar, kulüp yöneticileri ve teknik direktörler belirlendi. Başkent Ankara’nın Süper Lig temsilcileri MKE Ankaragücü ve Gençlerbirliği kulüplerinin yönetici, futbolcu, teknik adam ve takım olarak medyada haber olma noktasında çok arka sıralarda yeraldı.

EN ÇOK KONUŞULAN TAKIM:

En çok konuşulan takım sıralamasında MKE Ankaragücü, 7 bin 662 haberle 20 takım içinde 12.sırada yeraldı. Gençlerbirliği ise 17.sırada 6 bin 73 haberle Mayıs ayında gündem de kaldı. En çok konuşulan 20 futbolcu haberlerinde Başkent takımlarından hiç bir futbolcu sıralamaya giremedi. Aynı şekilde en çok konuşulan yönetici ve teknik adam sıralamasında da her iki takımda son sıralara demir attı.Başarı, basın, kulüpler iyi yönetilmiyor.Durum böyle olunca da medyada yeralanımımıyor

 

 

 

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.