BİZZATİ, “PUAN ALMALIYIZ ” DEDİ

 BİZZATİ, “PUAN ALMALIYIZ ” DEDİ

Gençlerbirliği Teknik Direktörü Özcan Bizati, Büyükşehir Belediye Erzurumspor maçı ile ilgili yaptığı değerlendirmede, “Sonuç almalıyız. Puan yada puanlara ihtiyacımız var “dedi.

Gençlerbirliği Teknik Direktörü ÖzcanBizati, Büyükşehir Belediye Erzurumspor maçı ardından düzenlenen düzenlenen basın toplantısında, takımının iyi mücadele ettiğini söyledi. Bizaati, ” ” Oyuncularımı İyi mücadele etti. Oyunu biraz fazla geride kabul ettik. Çıkışlarımız iyi olmadı. Çıkışları daha iyi hale getirmemiz gerekiyor. Bunları iyi hale getirdiğimizde sonuç alacağız. Sonuç almamız gerekiyor, puan veya puanlara ihtiyacımız var. Bunun bir süreç olduğunu biliyoruz. Bu şekilde devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.
HER İKİ KULÜPTE CENDEREDEN ÇIKAR
MKE Ankaragücü ile hafta sonu oynayacakları Başkent Derbisi’yle ilgili ise Özcan Bizati şunları söyledi: “İki güzide takım karşılaşacak. Dostça bir maç olacak ama puanlar ortada. Hak eden alacak. Tabii ki biz almak istiyoruz. İki kulübün de puana ihtiyacı var. İnşallah iki kulüp de bu cendereden kolay bir şekilde çıkar.” değerlendirmesinde bulundu.

 

Yorum Yap