BU NE SEVGİ , BU NE TUTKU

Bundan tam 3 yıl önce kurulan Ankara Masterlar Futbol Takımı, her geçen gün büyüyor, kocaman bir aile oluyor.

252

Onlar iflah olmaz futbol sevdalıları. Kiminin 40, kiminin yaşları 50’i geçse de futbola olan aşkları hiç bitmedi .Hata 2016 yılından beri bu sevda “Kara Sevda”ya dönüştü.Alpaslan Şahinkaya ve Deniz Karayel önderliğinde çıkılan yolculuğun içinde spora ve futbola gönül vermiş, işçisinden memura, emeklisinden üst düzey yöneticine kadar herkesi görmek mümkün.

Organizasyon Sorumlusu Necat Vural’ın çalışmaları neticesinde Antalaya’da düzenlenen bir turnuvaya katılıp, ilk deneyim yaşandı.Bu ilk tecrübenin ardından her sene davet gören Başkent temsilcisi, Ankara’yı başarı ile temsil etti.

DOSTLUK TURNUVASI

Sene başında Avonos’da Dörtlü Futbol Turnuvası’na katılan Ankara Masterlar Futbol Takımı, şimdi de  Orta Anadolu Masterlar Ligi’nde mücadele ediyor. Rakipler, Adana Güneşi, Adana Ceyhan, Kayseri 38, 1926 Polatlı, Konya Selçuklu takımları ile aynı grupta çok çekişmeli bir mücadele sürdürüyorlar.

TEKNİK EKİP DENEYİMLİ

Takımın teknik ekibi de Başkent Ankara futbolunun sevilen ve bilinen isimlerinden. Teknik Sorumluğu Yüksel Aytaç,antrenörler de Serkan Şarvan ve Özgür yönetiminde herhangi bir sponsor desteği olmadan güzel birlikteliğe imza atıyorlar.

AİLELERİ İŞİN İÇİNDE

spora gönül veren emekli memur emekçi her kesimden dostlarlar yeşil sahalarda koşmaya devam ederken, alileri de onları yalnız bırakmıyor. Tüm deplasmanlara ailecek katılıp , yeni dostlar elde ediyorlar.

 

Yoruma Kapalı.