ÇAMLIDERE GENÇLİK VE SPOR BAKANINI AĞIRLADI

 ÇAMLIDERE GENÇLİK VE SPOR BAKANINI  AĞIRLADI

Gençlik ve Spor Bakanı Dr.Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Çamlıdere ilçesini ziyaret etti. AK Parti Ankara Milletvekili Prof.Dr. Arife Polat Düzgün ‘de bulunduğu ziyarette Bakan Kasapoğlu ilçeye yapılacak spor yatırımları konusunda çeşitli incelemelerde bulundu.

Çamlıdere Belediye Başkanı Hazım Caner Can tarafından karşılanan heyet, Şeyh Ali Semerkandi Türbesi’nin ziyaret ettikten sonra Başkan Can’ın ilçeye gelen protokol için kendi tasarımı olan çam ağacından yapılan otomobille Aluçdağı Mesire Alanı’na geçildi. Gençlik ve Spor Bakanı Dr.Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Başkent Ankara’nın adeta oksijen deposu, mis gibi çam ormanları ile bir doğa harikası olan Çamlıdere’ye hayran kaldığı öğrenildi.

Ziyarette, 2021 yılında Çamlıdere İlçesi’ne yapılacak spor yatırımları da konuşuldu. İlçeye ilk etapta Gençlik Merkezi, Portatif Yüzme Havuzu, Halı Saha , Mahalle ve Köylere konulacak basketbol potalarının yeri belirlendi. Başkan Hazım Caner Can, Gençlik ve Spor Bakanı Dr.Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nu Çamlıdere’de ağırlamaktan büyük mutluluk duyduğunu dile getirdi. Can, “Gençlik ve Spor Bakanımız sayın Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nu ilçemizde ağırlamaktan, misafir etmekten gerçekten çok büyük bir mutluluk duyduk. Spor adına, gençlik adına çok yaralı bir ziyaret oldu. Bu yıl ilçemize yapılacak tesisleri, yatırımları konuştuk. Sayın Bakanımıza ve bizim her daim yanımızda olan Ankara Milletvekilimiz Prof Dr.Arife Polat Düzgün hanımefendiye çok teşekkür ediyorum” diyerek ziyaretten duyduğu mutluluğu ifade etti.

Yorum Yap