ÇAMLIDERESPOR’A ANLAMLI DESTEK

 ÇAMLIDERESPOR’A ANLAMLI DESTEK

Tarihinde ilk kez Süper Amatör Lig’de (SAL) mücadele etme başarısı gösteren Çamlıdere Belediyespor’a anlamlı destek.

 

Çamlıdere Belediye Başkanı Hazım Caner Can’ın daveti üzerine bir yemekte bir araya gelen Sivil Toplum Kuruluşları ve iş adamlarından Çamlıdere Belediyespor’a maddi ve manevi destek kararı çıktı.

Ankara Konağı’nda yapılan toplantıya Çamlıdere Belediye Başkanı Hazım Caner Can başta olmak üzere; Mesleki Yeterlilik Kurumu Başkanı Adem Ceylan, Çamlıdere Belediyesi Spor Kulübü Başkanı Abdurrahman Yalçın, Yönetim Kurulu üyeleri ilçenin Sivil Toplum Kuruluşlarının Başkan ve iş adamları katıldı. Gecenin açılış konuşmasında Çamlıdere Belediyespor Kulübü Başkanı Abdurrahman Yalçın, 41 yıllık tarihlerinde geçtiğimiz sezon çok büyük bir başarıya imza attıklarını söyledi. Başkan Yalçın, tüm Çamlıdere’lilerin işin ucundan tutması gerektiğinin altını çizerek, “Çamlıdere Belediyespor Kulüp Başkanlığı’na 2016 yılının Mayıs ayında seçildim. İki yılı aşkın bir süredir güzel ilçemizin kulübü için bir mücadele vermekteyiz. Başta Belediye Başkanımız Hazım Caner Can’ın destekleri, yöneticilerimizin gayret ve çabaları ve de taraftarlarımızın yanımızda olması sonucunda Süper Amatör Lig’e yükselerek büyük bir başarıya imza attık. Bu yıl ilk kez Süper Amatör Lig’de mücadele edeceğiz. İlçemizi en iyi şekilde temsil etmek ve başarılı olmak için çalışacağız. Bu yükü hep birlikte omuzlamalıyız. Tüm Çamlıderelilerin işin ucundan tutmasını istiyoruz ” dedi.

Çamlıdere Belediye Başkanı Hazım Caner Can’da, Çamlıdere’nin son yıllarda çok büyük bir değişim içinde olduğunu söyledi. Çamlıdere Belediyespor’un kendileri için çok önemli olduğunun altını çizen Başkan Can, “Çamlıdere son yıllarda Ankara’nın en çok değişim ve gelişim gösteren ilçesi. Çamlıdere, Müzeleri ile, yaptığımız aktivitelerle, doğasıyla sürekli adından bahsettiriyor. Spor da bizim için çok önemli.Kulübümüz geçen yıl çok büyük bir başarıya imza attı. Süper Amatör Lig’e yükseldi. Spor, illerin, ilçelerin tanıtımı için çok önemli. Çamlıdere, sporla da adından çok bahsettirecek. Spor kulübümüze hepimizin sahip çıkması gerekiyor. Spor kulübümüze sahip çıkmak demek, gençliğe sahip çıkmak demek.Bugün burada ilçemizdeki tüm sivil toplum kuruluşlarının başkanlarını bir arada görmek beni çok mutlu etti. Desteklerinizi bekliyorum ” diye konuştu. Gecede Mesleki Yeterlilik Kurumu Başkanı Adem Ceylan, Halk Ekmek Fabrikası eski Genel Müdür Yardımcısı Duralı Keleş’de yaptıkları konuşmada, sporun önemine dair önemli mesajlar verdiler. Geceye katılan iş adamları Sivil Toplum Kuruluşları Başkanları, Çamlıdere Belediyespor Kulübü’ne maddi ve manevi yardım sözü verdiler.

Yorum Yap