CAVCAV HAKEMLERE YÜKLENDİ

Gençlerbirliği Kulübü Başkanı Murat Cavcav, farklı Fenerbahçe maçını faturasını hakeme kesti. Cavcav, "Hakemlerin biraz daha dikkat etmeleri ve ellerini vicdanlarına koyup maç yönetmeleri lazım. "dedi.

0 4

 

Gençlerbirliği Başkanı Murat Cavcav, Süper Lig’in 9’uncu haftasında sahalarında 5-1 kaybettikleri Fenerbahçe maçının ardından açıklamalarda bulundu. Hakemin penaltı kararının yanlış olduğunu belirten Cavcav, “Lige iyi başlamadık ve iyi oyun oynayamıyorduk. Onun için kan değişikliğine gittik. Bugün de iyi başlamıştık ama penaltıyla alakası olmayan bir pozisyon vardı. Hakem görmemiş olabilir ama VAR’ın pozisyonu görmesi lazımdı. Ben tekrar tekrar seyrettim, temas yok, dokunma yok. Penaltı gölünü yiyince takım demoralize oldu. Önümüzdeki maçlara bakacağız. Fenerbahçe’nin güçlü bir kadrosu var. Biz de iyi hazırlanmıştık ama futbolda bunlar oluyor.”dedi.
“KASIMPAŞA MAÇI VAR”
Başkan Cavcav, hakemlerin daha dikkatli olmasının altını çizerek, “Önümüzde Kasımpaşa maçı var. Ona hazırlanacağız ve inşallah iyi bir neticeyle döneriz. Bunlar oluyor, biraz daha dikkat etmeleri lazım. Biz Anadolu kulüpleri olarak hakem hatalarına maruz kalıyoruz. Hakemlerin biraz daha dikkat etmeleri ve ellerini vicdanlarına koyup maç yönetmeleri lazım. Bu kadar emek harcıyoruz, mücadele ediyoruz ve bunların karşılığında bu hareketler moralimizi bozuyor….”diye konuştu.

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.