CAVCAV NOBRE’YE GÜVENİYOR

Gençlerbirliği Teknik Direktörü Murat Cavcav, yeni teknik direktörleri Mert Nobre ile ilgili, "Camiamıza yakışan, genç isimlere örnek olabilecek tecrübeli isimlere de rehberlik edebilecek bir kariyere sahip."dedi.

61

Gençlerbirliği Kulüp Başkanı Murat Cavcav, yeni teknik direktörleri Mert Nobre ile ilgili açıklamalarda bulundu. Başkan Cavcav, “Mert Nobre, bir sezon formamızı giymesine rağmen lider kişiliği ve karakteriyle ekibimize oyunculuğunun çok daha fazlasını katmış ve şampiyonluğumuzda önemli pay sahibi isimlerden biri olmuştu. Mert Nobre’nin ideallerini, hayallerini biliyoruz. Yaptığımız görüşmede de buna bir kez daha şahit olduk.Futbolculuğu gibi uzun ömürlü ve başarılı bir teknik direktörlük kariyeri olacağına eminim. Camiamıza yakışan, genç isimlere örnek olabilecek tecrübeli isimlere de rehberlik edebilecek bir kariyere sahip.”dedi. Gençlerbirliği’nin Türk futboluna yeni yıldız isimler kazandırdığı gibi, genç teknik adamları da futbolumuza kazandıracağıan işaret eden Murat Cavcav, “Gençlerbirliği, altyapısından oyuncuları Türk futboluna kazandırdığı gibi genç teknik adamları da futbola kazandırdı. Mert Nobre de bunun yeni örneği olacak. Kendisine güvenimiz tam.Nobre, duruşuyla yapacaklarıyla taraftarlarımızın gönlünü kısa sürede alacaktır. Taraftarımızdan ricam desteklerini takımımızdan ve hocamızdan eksik etmesinler, el birliğiyle başarılı günlerimiz için ilk adımlarımızı yeni teknik direktörümüzle birlikte atalım.”
Hamza Hamzaoğlu ve ekibine teşekkür eden Cavcav şunları söyledi: “Hamza Hamzaoğlu ve ekibine de kulübümüze yapmış olduğu katkılar için ayrıca teşekkür ediyorum. Oturduk, anlaşamadık ve dostça yollarımızı ayırdık. Kendilerine başarılar diliyorum.Bu sezon Süper Lig’e yükselen yeni takımlar ile Süper Lig’de mücadele edecek tüm takımlara da sağlıklı bir sezon diliyorum

Yoruma Kapalı.