GÜRAY YALÇINKAYA’DAN BİR MAÇTA TAM 7 GOL

Amatör 1.Küme'de 7.hafta geride kaldı. 18 maçta fileler 101 kez havalandı. Haftaya Kavaklıderespor ve Güray Yalçınkaya damgasını vurdu. Yeşil-Beyazlılar, Mülkiyespor'u 11-1mağlup ederken, Güray Yalçınkaya, 7 gole imza atarak alkışlandı.

391

Amatör futbol heyecanı tüm hızı ile sürüyor. Ankara 1. Amatör Küme’de 7.hafta geride kaldı. Geçtiğimiz hafta oynanan 18 maçta fileler 101 kez havalandı. Dört grupta 42 takımın mücadele ettiği ligde gruplarında Kavaklıderespor, Metespor, Demirlibhçespor, Karapürçekspor yarışı önde götürüyorlar.

GÜRAY DAMGA VURDU

Haftaya Kavaklıderespor ve Güray Yalçınkaya damga vurdu. Yeşil-Siyahlılar, Mülkiyespor’u 11-1 mağlup ederek haftanın en farklı galibiyetini aldı. Bu maçta Güray Yalçınkaya’nın 7 kez ağları havalandırması ve bir başka dikkati çeken haftanın önemli notları arasındaydı. Bir çok takımın formasını giyen tecrübeli futbolcu , 36 yaşında olmasına rağmen futbol tutkusundan, aşkından kurtulmanın mümkün olmadığını söyledi. Güray, “Futbol bir tutku ve kolay kolay bırakılmıyor. Uzun yıllar birçok takımda oynadım. Profesyoneliği de tattım ama bu aşktan uzaklaşamadım ve şimdi yeşil siyahlı forma için mücadele ediyorum. Burada çok mutluyum genç ve karakterli futbolculardan kurulu bir ekibimiz var. Ben de elimden geldiği kadar onlara deneyimlerimi aktarmaya ve ağabeylik yapmaya çalışıyorum.”dedi.

“FUTBOLU İYİ BİLEN BİR BAŞKANA SAHİBİZ”

Kavaklıdere Spor Kulübü Başkanı Fatih Cürebal ‘dan övgü ile bahseden Güray Yalçınkaya, “Fatih Cürebal başkanımızda futbolu iyi bilen ve bize her zaman yardımcı olmaya çalışıyor. Kendisine de bize bu imkanları sağladığı için teşekkür ediyorum. Bir maçta 7 tane gol atmak güzel bir duygu. Bunu başardığım için mutluyum. Daha önce bir maçta 6 gol atmıştım ama bu sayıya ulaştığım için ayrı bir keyifliyim. Umarım bu golleri devam ettirip takımımızı bir üst lige çıkarırız” diye konuştu.

Yoruma Kapalı.