HACETTEPE 1 PUANLA DÖNDÜ

Hacettepe TFF 2. Lig Beyaz Grup 18. hafta maçında, Ultaş Uşakspor ile deplasmanda 2-2 berabere kaldı. Bu sonuçla Başkent ekibi puanını 20 yaptı.

198

Hacettepe TFF 2. Lig Beyaz Grup 18. hafta maçında, Ultaş Uşakspor ile deplasmanda 2-2 berabere kaldı. Karşılaşmanın ilk yarısı 25.dakikada Hikmet Balioğlu’nun golü ile Ultaş Uşakspor’un 1-0 üstünlüğü ile sonaerdi. 63.dakilkada Hacettepe, Metehan Mert ile skoru 1-1 yaptı.69.dakikada Ultaş Uşakspor, Emrah Uzun ile bir kez daha öne geçse de 72.dakikada İlker Karakaş’ın golü ile müsabaka 2-2 berabere sonuçlandı.Bu sonuçla Hacettepe puanını 20, evsahibi ekip ise 25 yaptı.

STAT: 1 Eylül
HAKEMLER: İlker Yasin Avcı , Barış Çardaklı , Barkın Güdü
ULTAŞ UŞAKSPOR: Ersin Aydın , Fatih Aydın (Dk.76Tayfur Emre Yılmaz ), Hikmet Balioğlu , Nuri Melih Mursal , Ahmet Aktaş , Nurettin Çağlar , Kerem Çağatay , Oğuzhan Kayar , Murat Gürbüzerol , Tayfun Pektürk (Dk 78.Caner Solmaz ), Emrah Uzun (Dk. 45Melih İnan )
TEKNİK SORUMLU:
HACETTEPE: Burak Çapkınoğlu , Hüseyin Eren Bektaş , Metehan Mert , Ali Eren Karadağ , Rahmi Can Karadaş , Berat Aydoğdu , Muhammed Ali Barutcu (Dk.63 Furkan Temir ), Mustafa Hüseyin Seyhan (Dk.46 Furkan Ünsal ), Serdarcan Eralp , İlker Karakaş (Dk.77 Tuğrul Başkan ), Yağız Suat Bolat
TEKNİK SORUMLU:Veyis Kamber
GOLLER: Dk.25 Hikmet Balioğlu, Dk.69 Emrah Uzun (Ultaş Uşakspor) Dk.63 Metehan Mert, Dk.72 İlker Karakaş (Hacettepe)
SARI KARTLAR: Emrah Uzun, Ahmet Aktaş, Fatih Aydın, Hikmet Balioğlu, Kerem Çağatay, Oğuzhan Kayar, Nurettin Çağlar (Ultaş Uşakspor) Berat Aydoğdu, Burak Çapkınoğlu, Serdarcan Eralp, Furkan Ünsal, Tuğrul Başkan (Hacettepe)

Yoruma Kapalı.