HAKEMLERDEN SEZONUN İLK SEMİNERİ

Türkiye Faal Futbol Hakem ve Gözlemciler Derneği (TFFHGD) Ankara Şubesi yeni sezonun ilk seminerini gerçekleştirdi. 2018-2019 Futbol Sezonu'nun ilk eğitim nuluşması 3 Ekim 2018 Çarşamba günü Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nde gerçekleştirildi.

211

Türkiye Faal Futbol Hakem ve Gözlemciler Derneği (TFFHGD) Ankara Şubesi yeni sezonun ilk seminerini gerçekleştirdi. 2018-2019 Futbol Sezonu’nun ilk eğitim nuluşması 3 Ekim 2018 Çarşamba günü Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nde gerçekleştirildi.

Eğitim; Bölgesel Hakem Kurulu Üyesi Ferhat Gündoğdu tarafından verilmiş olup; değişen oyun kuralları ve yeni sezonda hakem ve gözlemcilerden beklentilerin anlatıldığı eğitim seminerine, Ankara Bölgesel Hakem Kurulu (BHK) Üyesi Cengiz Akyüz, Ankara İl Hakem Kurulu (İHK) Üyeleri, İl ve Aday Hakemleri ile İl Gözlemcileri katıldılar. Eğitim semineri öncesi ayrıca sınav yapılmıştır. Sınava B Klasman Hakemleri ve B Klasman Yardımcı Hakemleri,C Klasman Hakemleri ve C Klasman Yardımcı Hakemleri, Bölgesel Hakemler ve Bölgesel Yardımcı Hakemleri, Kadın Klasman Hakem ve Kadın Klasman Yardımcı Hakemleri, İl Hakemleri, Aday Hakemleri, Klasman Gözlemcileri, Bölgesel Gözlemcileri ve İl Gözlemcileri katılmıştır.

Yoruma Kapalı.