HAMZAOĞLU, “İYİ OYNADIĞIMI DÜŞÜNÜYORUM “DEDİ

GençlerbirliğiTeknik Direktör Hamza Hamzaoğlu Fenerbahçe maçı ile ilgili , “Bu akşam iyi bir oyun oynadığımızı düşünüyorum” dedi.

57

 

Gençlerbirliği, Spor Toto Süper Lig 31.hafta maçında Fenerbahçe ile 1-1 berabere kaldı.Maçın ardından düzenlenen basın toplantısında konuşan Gençlerbirliği Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, “ İyi başladık maça. Pozisyonlar da yakaladık. Erken gol veya golleri bulabilseydik kazanabilirdik. 1-0 öne geçmemize rağmen skoru koruyabilmemiz gerekiyordu. Fakat Emre özel ve önemli bir oyuncu. Girdiğinde kimin önüne gelirse iyi kapatalım dedik. İyi pas atıyor ve gol vuruşu yapıyor. Bir tanesinde yakaladı ve attı. Sekizinci günümüzde 3. maçımızı oynuyoruz. Kolay değil, sakatlıklar vermeye başladık, çok normal. Planlama yaparken aslında bunların göz önünde bulundurulması gerekirdi. Bütün takımlar için bu sıkıntılar yaşanacak, yaşanıyor. Daha sonra anlamsız bir şekilde 9 gün bir aramız oluyor” şeklinde konuştu.
Soner Dikmen’in performansını değerlendiren Hamzaoğlu, “Fenerbahçe’yi tebrik ediyorum. Oyuncularımı tebrik ediyorum, çok mücadele ettiler. Soner uzun bir süre sonra oynamasına rağmen oldukça iyi mücadele etti. Pozisyonlar da yakaladı. Keşke bir tanesini atabilseydi“ diye konuştu

Yoruma Kapalı.