“HAYAT VERMEK KANINDA VAR “DİYEREK GOLLERİ YAĞDIRDILAR

210

Öveçler Çınar Spor Tesisleri’nde 2.Halı Saha Kamu Turnuvası 2.hafta maçlarında 77 gol atıldı. “Hayat vermek kanında var ” sloganı ile Türk Kızılay’ına kan bağışı kampanyası ile oynanan maçlarda en farklı skoru TEDAŞ elde etti


Skoru Ölçme Seçme Kurumu’nu 10-2 mağlup eden TEDAŞ elde etti.Halı Saha Futbol Federasyonu Başkanı Bahadır Bulut, 28 Kamu Kuruluşu il düzenledkleri turnuvanın Kızılay’a kan bağışı ile büyük anlam kazandığını söyledi. Bulut, “Turnuvamız 4 grupta 28 takımın mücadelesi ile devam ediyor. İkinci hafta maçlarımızda da centilmence bir mücadele sergilendi. Turnuvamızda kimsesiz çoçuklarımızla, engellilerimizle birlikte olacağız.Geçen hafta da Kızılay’a kan bağışında bulunduk.Eğitime destek olacak projelerle turnuvayı bir sosyal sorumluluk projeleri ile renklendireceğiz “dedi.

77 GOL ATILDI

İlk hafta oynanan 12 karşılaşmada fileler 77 kez havalandı. Haftanın en farklı galibiyetini Ölçme Seçme Kurumu’nu 10-2 mağlup eden TEDAŞ elde etti.Gruplarında Kültür Turizm Bakanlığı, Et ve Süt Kurumu, Gazi Hastanesi lider durumda.

2. HAFTA SONUÇLARI:

Kültür Turizm- Hazine:2-1
Türksat -Ankara Adliyesi:2-3
TCDD-Ankara Adliyesi:4-6
YHT-Et ve Süt Kurumu:1-4
Gazi Hastanesi-Enerji Bakanlığı:5-4
ASMMMO 1 Yargıtay:3-1
Yargıtay Başkanlığı-Roketsan:3-0
Anadolu Ajansı -Karayolları 4 Bölge:3-5
Ölçme Seçme-TEDAŞ:2-10
ASKİ-AFAD:6-0
EGOSpor-ASMMMO:5-2
Batı Adliyesi-İŞKUR:4-1

Yoruma Kapalı.