HAYMANA ve KAVAKLIDERE’DEN TARİHİ KARAR

Bölgesel Amatör Lig (BAL)'da mücadele eden Haymana Spor Kulübü ve Süper Amatör Lig'de mücadele eden Kavaklıdee Spor Kulübü süpriz bir karara imza attılar. 
 HAYMANA ve KAVAKLIDERE’DEN TARİHİ KARAR

Bölgesel Amatör Lig (BAL)’da mücadele eden Haymana Spor Kulübü ve Süper Amatör Lig’de mücadele eden Kavaklıdee Spor Kulübü süpriz bir karara imza attılar.

Başkent’in, iki köklü Spor Kulübü bu sezon için birlikte hareket etme kararı aldı. BAL ligi hariç liglerin oynanmayacak olması sebebiyle kulüplerimizde yeni çözüm yolları arayışına girdiler.

Altı aydır, bugün yarın ligler başlanacak diye antrenmanlarına devam eden Kavaklıdere Spor Kulübü, liglerin oynanmayacağını duyunca Başkent’i Bölgesel Amatör ligde temsil eden Haymana Spor Kulübü ile görüşerek “Hazır bir takımımız var ve bu sezon futbol oynamak istiyoruz. Eğer ki size de uyarsa birlikte hareket edelim teklifini sundu. Bunu anlayışla karşılayan Haymana Spor Başkanı ve yönetimi kabul ederek birlikte hareket etme kararı aldı.

Kavaklıdere Spor Kulübü sosyal medya hesabından yapılan açıklama şu şekilde oldu…

 “Kavaklıdere Spor bu sezon Bal Ligi’nde!!
Kavaklıdere Spor ve Haymana Belediye Spor güçlerini birleştiriyor. 🤜🤛
 

Dost ve kardeş kulübümüz Haymana Belediye Spor ile ortak aldığımız karar doğrultusunda 2020-2021 sezonunda birleşme kararı alıp, takım halinde Haymana Belediye Spor’u Bölgesel Lig’de temsil edeceğiz. Yeni sezonda Bal Ligi’nde Haymana Belediye Spor’u, kulüp vizyonumuz doğrultusunda olduğu gibi en iyi şekilde temsil edeceğiz. Dost ve kardeş iki kulübümüze de bu anlaşmanın hayırlı olmasını diler, başarılarla dolu bir sezon olmasını temenni ederiz.

 

Kavaklıdere Spor Kulübü 🤜🤛 Haymana Belediye Spor

Yorum Yap