KALP GÖZÜ İLE ATILAN GOLLERİN ŞAMPİYONU BEŞTEPE 

Üst üstte 6 kez Türkiye Görme Engelliler Süper Lig şampiyonu olan Çankaya Belediyesi, Gençlerbirliği teknik adam ve futbolcuları ile Beştepe'de biraraya geldi. Ziyaret esnasında renkli görüntüler yaşandı.

185

 

Üst üstte 6 kez Türkiye Görme Engelliler Süper Lig şampiyonu olan Çankaya Belediyesi, Gençlerbirliği teknik adam ve futbolcuları ile Beştepe’de biraraya geldi. Ziyaret esnasında renkli görüntüler yaşandı.

 

Çankaya Belediyesi Görme Engelliler Futbol Takımı’ndan anlamlı ziyaret. Üst, üste 6 kez Türkiye Şampiyonu olan Yeşil-Siyahlı takımın Başkanı Yusuf Sayyıdan, ayni zamanda Görme Engelliler Futbool Milli Takımı Teknik Direktörü olan Hasan Yıldırım ve futbolcular, Gençlerbirliği’nin  bugün yapılan antrenman öncesinde teknik heyet ve futbolcuları ile biraraya geldiler. Başkan Hasan Sayyıdan ve teknik direktör Hasan Yıldırım, kulüplerinin başarıları ile ilgili teknik direktör İbrahim Üzülmez, Selçuk Şahin, Mert Nobre ve Ahmet İlhan Özek’e bilgiler verip bir süre sohbet ettiler.  Sayyıdan ve Yıldırım, engellilerin spora katılımı ile ilgili duyarlığın artması için destek istediler. İbrahim Üzülmez de her türlü desteği vermeye hazır olduklarını söyledi.Üzülmez, zor bir iş yaptıklarının farkında olduklarını dile getirirken diğer belediyelerin de görme engelliler sporuna eğilerek , Çankaya Belediyesi Görme Engelliler Spor Kulübü’ne rakip çıkarmaları gerektiğini ifade etti.

PENALTI ATTILAR

Antrenman öncesi futbolculara kısa bir gösteri yapan Çankaya Belediyesi Görme Engelliler Futbol Takımı oyuncuları karşısında Kırmızı-Siyahlı futbolcuların çok zorlandığı gözlendi. Daha sonra teknik direktör İbrahim Üzülmez, Ahmet Oğuz, Selçuk Şahin, Mert Nobre gözleri kapatılarak, Doruk Erkmen’in koruduğu kaleye penaltı atışı yaptılar. Ziyaret çiçeklerin takdim edilip, hatıra fotoğrafı çekilmesi ile son buldu.

 

 

.

Yoruma Kapalı.