KANBER UMUTLU

Hacettepe Teknik Direktörü Veyis Kamber ikinci yarıdan ümitli. Kanber, "Ligin en genç takımıyız. İlk yarı bizim için büyük tecrübe oldu. İkinci yarıda daha başarılı bir Hacettepe izlettireceğiz "dedi.

227

Hacettepe Teknik Direktörü Veyis Kamber ikinci yarıdan ümitli. TFF 2.Lig Beyaz Grup’ta ilk yarıyı 19 puanla 12.sırada bitiren Mor Menekşeler, ikinci yarı hazırlıklarını Beştepe İlhan Cavcav Tesisleri’nde sürdürüyor. Teknik direktör Veyis Kanber, ligin ikinci yarısında daha başarılı sonuçlara imza atacaklarını söyledi. Kanber, liglerin en genç kadrosu ile mücadele ettiklerine vurgu yaparak, “İlk yarıda tam istediğimiz sonuçları alamadık. Şansız puan kayıpları yaşadık.Tabi bunda liglerin en genç takımı olmanın verdiği dezavantajları yaşadık. Ligin 2.yarısında oyuncularım daha tecrübe kazanmış olarak mücadele edecekler. Hazırlıklarımızı Ankara’da sürdüreceğiz. Ayın 8’nde Bugsaşspo ile bir hazırlık maçı oynayacağız “dedi.
ARDA VE RAHMİ CAN KAMPA GÖTÜRÜLDÜ
Arda Kızıldağ ve Rahmi Can Karadaş’ın Erkan Sözeri tarafından kampa davet edildiği belirten Veyis Kanber, “Gençlerbirliği Teknik Direkörü Erkan Sözeri hocam, ikinci yarı hazırlık kampına Arda ve Rahmi Can’ı davet etti. Dilerim, her ikisi de başarılı ve takımda kalır. Bizim asıl amacımız zaten bu. Gençlerbirliği ve Türk futboluna genç yetenekler kazandırmak “diye konuştu.

Yoruma Kapalı.