KAPLAN:”DAHA İYİ BİR TAKIM İZLETECEĞİZ ” DEDİ.

MKE Ankaragücü Teknik Direktörü Mustafa Kaplan, "Bize bir galibiyet lazımdı. Onu da aldık. Bundan sonra taraftarlarımıza daha iyi bir takım izleteceğiz " dedi.

150

MKE Ankaragücü’nde kabus gibi geçen günlerden sonra yüzler gülmeye başladı. Sarı-Lacivertliler, Spor Toto Süper Lig’ 21. hafta maçında Kasımpaşa’yı 3-0 mağlup edip, puan hasretine son verdi. Maçın ardından düzenlenen basın toplantısında  MKE Ankaragücü Teknik Direktörü Mustafa Kaplan, “Taraftarımıza daha iyi bir Ankaragücü takımını izleteceğiz” dedi.Elde edilen skora taraftarların desteğinin etki ettiğinin altını çizen kaplan, ” ‘Çok mutluyum. Camiamız için çok önemli bir maçtı. 3 puanı 3 golle almak beni çok mutlu etti. Bu galibiyetin devamını haftaya getireceğiz. Öncesinde sakat oyuncumuz çoktu, yönetim iyi transferler yaptı. Başkanımız çok büyük çabalar harcayıp, transferi açtı. Bize özgüven anlamında 1 galibiyet yeterdi, o galibiyeti aldık. Taraftarımıza daha iyi bir Ankaragücü takımını izleteceğiz. Ben ekibime sonsuz güveniyorum “dedi.

“TAKIMDA İYİ BİR DOSTLUK VAR”

Takımda çok iyi bir dostluğun ve dayanışmanın olduğunun altını çizen Mustafa Kaplan, “Ben bu takımın hem oyuncusu oldum hem de teknik direktörü oldum. Biz bugün bir başlangıç yaptık; iyi bir takım olduk, iyi bir aile olduk. Yabancı oyuncular geldiğinden beri takım içinde iyi bir dostluk yakalandı. Bugün bizim için her şey güzeldi’.Daha güzel olacak “diye konuştu. 

“BIRAKSINLAR İŞİMİZİ YAPALIM:

Maç öncesi sosyal medyada antrenör arayış haberleri ilgili soruyu da Kaplan, “Bıraksınlar işimizi yapalım “diyerek şu cevabı verdi:”Bu tür haberleri doğru bulmuyorum. Bıraksınlar işimizi yapalım. Maalesef bizim camiamızda bu tür yanlışları yapan arkadaşlarımız var. Ben Erkan hocayı (Sözeri) aradım .Devam etmesini söyledim. Biz yeri ve zamanı gelince bırakmasını da biliriz. Bir kez daha söylüyorum, bu tür haberleri doğru bulmuyorum”

DENİZLİ “TARAFTAR BÜYÜK AVANTAJ “DEDİ

Kasımpaşa Teknik Direktörü Mustafa Denizli se MKE Ankaragücü taraftarlarının takımlarına çok büyük katkı sunduğunu söyledi. Denizli, “Ankaragücü taraftarının  ne kadar önemli olduğunu biliyorduk. MKE Ankaragücü, taraftarını çok ciddi bir avantaj olarak kullandı. Bu atmosferde ligdeki her takımda başa baş mücadele eder ve düşme potasından da çıkar” şeklinde konuştu.

Yoruma Kapalı.