KAYA PUANSIZ BAŞLADI

Geçtiğimiz hafta Muharrem Uğur'un istifası ile yola Mehmet Kaya ile devam kararı alan Adliyespor, Fatsa deplasmanından puansız döndü.

170

 

Geçtiğimiz hafta Muharrem Uğur’un istifası ile yola Mehmet Kaya ile devam kararı alan Adliyespor, Fatsa deplasmanından puansız döndü.Kırmızı-Siyahlılar, TFF 3. Lig 3. Grup’ta deplasmanda Fatsa Belediyespor’a   2-1 mağlup oldu. Karşılaşmanın ilk yarısı Osman Berkay ve Ali Say’ın golleri ile evsahibi ekibin 2-0 üstünlüğü ile sonaerdi. 50.dakikada Başkent ekibi , Ali Aydemir ile 1 gol bulsa da sahadan 2-1 mağlup ayrılmaktan kurtulamadı. Bu sonuçla Adliyespor 19 puanda kalıp, düşme hattından çıkamadı.

STAT: Fatsa İlçe

HAKEMLER: Sercan Yılmaz , Ogün Kamacı , Ferdi Karadoruk

FATSA BELEDİYESPOR: Ömürcan , Rıdvan , Osman Berkay, Yakup , Fatih Çakır  (Dk.89 Mehmet ), Oğuzhan , Ercüment  (Dk.77 Hüseyin ), Ali Say , Serkan  Fatih , Vedat  (Dk.56 Ozan Can )

ANKARA ADLİYESPOR: Burak , Deniz , Mert, Veli , Fatih , Salih , Hakan , Erol Can  (Dk.49 Oğuzhan ), Serkan  (Dk.74 Osman ), Ali , Enescan  (Dk.46 Mustafa Koparan )

GOLLER: Dk.31 Osman Berkay, Dk.45 (p) Ali Say  (Fatsa Belediyespor), Dk.50 Ali Aydemir (Ankara Adliyespor)SARI KARTLAR: Rıdvan, Ozan Can, Ömer Can (Fatsa Belediyespor), Veli (Ankara Adliyespor)

Yoruma Kapalı.