KRALI ÜZMEYİN

Türk futbolunun gelmiş geçmiş en önemli golcülerinden olan Ali Osman Renklibay, sezonun ilk maçında Büyükşehir Belediye Erzurumspor maçında ortaya konan futboldan ve sonuçtan üzüntü duyduğunu söyledi.

145

Ali Osman Renlibay, Bodrum tatilinde bile aklından MKE Ankaragücü’nü çıkaramıyor, Türk futbolunun gelmiş geçmiş, en büyük golcülerinden Renklibay, “Artık MKE Ankaragücü, hakettiği yerde olmalı “dedi.

Yeni sezonun ilk maçını tatilini geçirdiği Bodrum‘da Ankaragüçlü sevdaları ile birlikte izlediğini ve oynanan futbol alınan sonuçtan üzüntü duyduğunu söyledi. Ali Osman Renklibay, “Burada çok güzel bir grup arkadaş var. MKE Ankaragücü’ne sevdalı. Büyükşehir Belediye Erzurumspor maçını onlarla birlikte izledik. Oynanan oyun ve alınan sonuç hepimizi üzdü. Daha sezonun başı. Mutlaka takımız daha iyi olmalı.”dedi.

Yurt içinde ve yurt dışında her yerde MKE Ankaragücü’ne gönül vermiş yüzbinleri olduğunu ifade eden büyük golcü, “MKE Ankaragücü, çok büyük bir kulüp. Ama üzülerek ifade edeyim ki, bir kendisine gönül verenleri sevindiremiyor. Her yede… Yurt içi ve yurt dışında yüzbinlerce Sarı Lacivertli renklere gönül vermiş sevdalı futbolsever var. İşte Bodrum’da gerçek çok kardeşlerimizin kalbi MKE Ankaargücü ile çarpıyor. Onların da takımlarının başarıları ile sevinmek , mutluluk olmak haklarıdır. Fatih başkan ve yönetimi bu konuda daha çok gayret ve çapa sarf etmelidir “diye Bodrum’dan mesaj gönderdi.

Yoruma Kapalı.