MANSUR BAŞKAN AMATÖRLERİ SEVİNDİRDİ

 MANSUR BAŞKAN AMATÖRLERİ SEVİNDİRDİ

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş , amatörleri sevindirdi.Belediye Meclisi’nden amatör spor kulüplerine maddi yardım yapılma kararı çıktı.

 

Ankara Büyükşehir Belediyesi’nden amatör spor kulüplerine destek. Zor günler geçiren amatör spor kulüplerinde Ankara Büyüğkşehir Belediyesi’nden maddi destek yapılacak. Ankara Amatör Spor Kulüpleri Federasyon (AASKF) Başkanı Murat Kandazoğlu, desteklerinden dolayı Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ve Meclisüyelerinde desteklerinden dolayı teşekkür etti. Kandazoğlu, “Federasyonumuza üye spor kulüplerimizin sıkıntılarına bir nebze yardımcı olmak maksadıyla, Büyükşehir Belediyemize yaptığımız yardım talebi olumlu karşılanmıştır.Bu zorlu süreçte amatör spora sağladıkları katkı ve desteklerinden dolayı başta Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı sayın Mansur Yavaş olmak üzere Meclis Üyeleri ve tüm emeği geçenlere amatör spor camiamız adına teşekkür ederiz.”dedi.
MÜRACAAT ETMELERİ GEREKİYOR
Aktif semt ve kurum spor kulüplerinin bu yardımdan faydalanabilmeleri için, Federasyona olan yükümlülüklerini yerine getirmiş olmaları, Kulübün Banka İban No’su, Vergi Numarası ve Kulup Kaşeleri ile gerekli formu doldurmak üzere Federasyonun 19 Mayıs Dış Sahalar ‘daki şubesine en kısa da sürede müracaat etmelerini gerekmekte.

Yorum Yap