MERT BAŞKAN  BERAT ALİ’Yİ SEVİNDİRDİ

MKE Ankaragücü Başkanı Fatih Mert, Twitter’dan kendisine ulaşan ve lenfoma tanısı koyulan minik taraftar Berat Ali'nin istediği imzalı formayı hediye etti.

25

MKE Ankaragücü Kulübü Başkanı Fatih Mert, lenfoma hastası Mert Ali Özomak’ı sevindirdi.

Minik taraftarımıza acil şifalar dileyen Başkan Mert: “Minik taraftarımız Berat Ali’nin isteğini yerine getirmek, ona tedavi sürecinde moral olarak verdiğimiz ufak bir destektir. İhtiyacı olan morali sağlayabildiysek ne mutlu bize. Kendisine Ankaragücü adına desteğimizi hissettirebilmişizdir umarım.” dedi.

Berat Ali’nin babası Ertuğrul Bora Özomak, “Ailemizin bir parçası olarak gördüğümüz MKE Ankaragücü Kulübü ile Başkanımız Fatih Mert, Tamer Açar ve değerli personellerine, bizim bu zor günlerimizde, oğlumuzu mutlu etmelerinden ötürü şükran ve minnet duyuyoruz.” ifadelerini kullandı.Minik taraftarımız Berat Ali: “Değerli hediyelerinden ötürü başkanımıza teşekkür ederim. İyi ki Ankaragüçlüyüm.” diyerek mutluluğunu ifade etti.

Fatih Mert, bir kez daha , “MKE Ankaragücü olarak minik taraftarımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, en kısa zamanda sağlığına kavuşmasını diliyoruz.”diyerek konuklarını yolcu etti.

Yoruma Kapalı.