MERT GRUP VE SİGORTA SHOP ‘DAN ATAK

 MERT GRUP VE SİGORTA SHOP ‘DAN ATAK

Mert Grup Sigorta ve Sigorta Shop CEO’su Ahmet Kaya,gelecek yıl voleybolda kuracakları takımlar ve hedefler ile ilgili önemli açıklamlar yaptı.
Mert Grup Sigorta ve Sigorta Shop CEO’su Aydın Kaya hem geride bıraktığımız sezonla ilgili hem de gelecek yıl kurmayı planladıkları takımla ilgili önemli açıklamalar yaptı. Aydın Kaya geride bıraktığımız sezonla ilgili şunları söyledi:”Yapı itibariyle hep büyük hedefleri olan biriyimdir. Bu yüzden de hem Mert Grup Sigorta hem de Sigorta Shop takımlarımızla ilgili bugüne kadar verdiğim demeçler hep şampiyonlukla sezonu tamamlayacağımız yönündeydi. Mert Grup Sigorta ile TVF Kadınlar 2. Lig şampiyonu, Sigorta Shop takımımızla da Sigorta Shop Kadınlar 1. Ligi şampiyonu olarak Misli.com Sultanlar Ligi’ne yükseldik. Sezon başında her 2 takımımızın da bunu başaracağından emindik. Bu yolda güvenimizi boşa çıkarmayan teknik heyetlerimize, sporcularımıza ve emeği bulunan herkese teşekkürlerimi sunuyorum. Tabii bir teşekkürümüz de Türkiye Voleybol Federasyonu’na. Çok değerli bir başkanımız var. Mehmet Akif Üstündağ’a her kulübe bu kadar yakın durduğu için, her takımın derdiyle yakından ilgilendiği için şükranlarımı sunuyorum. Bu sayede bir kaz daha voleybola yatırım yaparak ne kadar doğru bir karar aldığımızı görmüş olduk.”dedi.
“LİGE RENK KATACAĞIZ”
Kaya, önümüzdeki sezon için de lige renk katacak takım oluşturacaklarının altını çizeek, “2 takımımızla da önemli bir sezonu bıraktık. Gelecek sezon da Misli.com Sultanlar Ligi’nde kalıcı olmak adına transfer çalışmalarımıza başladık. Yakın zamanda anlaşmaya vardığımız oyuncularımızı, kulübümüzün resmi sosyal medya organlarından duyuracağız. Umarım yaptığımız bu transferlerle gelecek sezon lige renk katar, adımızı üst sıralara yazdırabiliriz. Tüm çabamız da bu yönde olacak.”
Aldıkları kararlarla ilgili bir de müjde veren Aydın Kaya şunları söyledi: “Bir de önemli bir müjde vermek isterim. Sigorta Shop takımımızla yükselmiş olduğumuz Misli.com Sultanlar Ligi’nde yolumuza Mert Grup Sigorta adıyla devam edeceğiz. Sigorta Shop ile de TVF Kadınlar 1. Ligi’ne sponsorluk yapmaya devam edeceğiz. Yeni aldığımız bu kararın voleybol camiasına hayırlı olmasını diliyorum.Büyük keyif aldığımız 2020-2021 sezonunu geride bıraktık. Gelecek sezonun çok daha çekişmeli geçeceğine inanıyoruz. 2 şampiyonluğu aynı sezon içersinde yaşayan biri olarak gelecek sezonun, pandemiden uzak, sağlıklı, sakatlıksız ve herkesin yüzünün güleceği bir şekilde geçmesini diliyorum.”

Yorum Yap