MKE ANKARAGÜCÜ’NDEN 2 TRANSFER DAHA

Ocak transferinin en hızlı kulübü olan MKE Ankaragücü, 2 isimle daha sözleşme imzaladı.Sarıı-Lacivertliler, Dever Orgilli ve Aydın Karabulut ile anlaşmaya vardı.

175

Ocak transferinin en hızlı kulübü olan MKE Ankaragücü, 2 isimle daha sözleşme imzaladı.

Sarıı-Lacivertliler, Wolfsberger AC Kulübü’nden Dever Orgill ile 1,5 yıllık anlaşma sağladı. Santrafor pozisyonunda oynayan Dever Orgill, MKE Ankaragücü Spor Kulübü ile anlaşma sağladığı için mutlu olduğunu belirterek, “Ankaragücü gibi benimle ilgilenen birkaç takım daha vardı. Ailem ve sevdiklerimle gelen teklifleri değerlendirdik ve taraftarının çok ateşli bir yapıya sahip olmasından dolayı Ankaragücü’nü tercih ettik. Burada başarılı olmak istiyorum” dedi.

MKE Ankaragücü’nün bugün anlaşma sağladığı bir diğer isimde Aydın Karabulut oldu. Demir Grup Sivasspor’da forma giyen tecrübeli oyuncu ile sezon sonuna kadar anlaşmaya varıldı. Tekrar Ankaragücü’nde olmaktan dolayı mutlu olduğunu ifade eden Aydın Karabulut, “Açıkçası kulübümüz bir kaosun içerisindeydi. Bu kaos ortamını atlattık sayılır. Taraftarlarımız bizlere destek olsunlar. Söz veriyorum bütün gücüm ile mücadele edeceğim” ifadelerini kullandı.

Yoruma Kapalı.