NALLIHAN 1864 ‘DE SAL HEYECANI İlk kez Süper Amatör Lig’de (SAL) mücadele edecek olan Nallıhan 1864 Spor Teknik direktör Tarık Bozkurt, “İlk kez mücadele edeceğimiz bu ligde hedefimiz kalıcı olmak “dedi.

470

İlk kez Süper Amatör Lig’de (SAL) mücadele edecek olan Nallıhan 1864 Spor, sezonun ilk maçında Sincan Belediyespor’u ağırlayacak.Teknik direktör Tarık Bozkurt, hedefleri ile ilgili, “İlk kez mücadele edeceğimiz bu ligde hedefimiz kalıcı olmak “dedi.

Nallıhan 1864 Spor’da ilk kez Süper Amatör Lig’de (SAL) mücadele edecek olmanın heyecanı yaşanıyor. Nallıhan Belediyespor ve Nallıhanspor’da 20 yıl top koşturduktan sonra 8 yıldır da ilçe takımlarında antrenörlük yapan Tarık Bozkurt, hedeflerinin ligde kalıcı olmak olduğunu söyledi. Mütevazi bir bütçe ile bir takım oluşturduklarının altını çizen teknik direktör Bozkurt, “Öncelikle 2018-2019 sezonun tüm amatör spor camiasına hayırlı olmasını temenni ediyorum. Takımızın bu sezon hedefi ligde kalıcı olmak.Mütevazi bütçemizle kurduğumuz kadromuzun, iyi yatırım yapıp iyi takım oluşturan rakiplerimiz arasında kalıcı olması bizim için çok önemli.İyi futbol, iyi mücadele ve fair play öncelikli hedefimiz olacak.Yetiştireceğimiz genç oyuncularımıza destek olup, onların geleceğine katkı sunmak istiyoruz.Nallıhan 1864 Spor olarak eksiklerimiz olsa da lige hazır olduğumuzu düşünüyoruz. Bizlere her zaman destek olan Belediye Başkanımız İsmail Öntaş olmak üzere Kulüp Başkanımız Bekir Bezik ve yöneticilerimize çok teşekkür ediyoruz. Bu destekleri boşa çıkarmayacağız.Bir kez daha tüm takımlara 2018-2019 sezonunda başarılar diliyorum “dedi. Tarık Bozkurt’un yardımcılıklarını Hüseyin Akkaya, Yiğit Yılmazer yapacak. İbrahim Gürelli Futbol Şube Sorumlusu, Fatih Sarıca İdari Menejer, Serkan Öztürk’de Kulüp Doktoru olarak görev yapacak. Nallıhan 1864 Spor sezonun ilk maçında Pazar günü evinde Sincan Belediyespor ile karşılaşacak.
KADRO KİMLER VAR
Nallıhan 1864 Spor’un kadrosunda Nallıhanspor’dan Ali Murat Varol, Melih Çulha, Hakan Çimen, Ramazan Tekin, Emre Çetin, Fettah Kaan Bozkurt ve Berkant Yılmaz’ın yanı sıra 13 de yeni isim var. O futbolcular ve geldikleri takımları şöyle:Selim Aydoğan (Alaplı Belediye), Ümit Avcı (1926 Polatlı Belediyespor), Uğur Gülçimen (Yenimahalle Belediyespor), Engin İsmet Altıntaş, Arıkan Yazıcı ( Volkan Yıldırımspor), Andaç Duru (Osmanlıspor), Emre Candemir, Sekou Chucku Corneh (Çakırlargücü), Moes Mahtis Cooper (Ankaragücü), Mustafa Başaran (Kırşehir Çayağzıspor), M.Ali Bozbay (Güneşspor), Ethem Cansız, Hasan Turunç (Cebeci), Ahmet Pekasil (Çamlıdere Belediyespor), Engin Can Kara (Tigemspor), Emre Toruk (Gölbaşı Belediyespor), Furkan Tokmak (Kahramankazan Belediyespor), Caner Kuzu (Çankırıspor)

Yoruma Kapalı.