NALLIHAN GÖZ KAMAŞTIRIYOR

 NALLIHAN GÖZ KAMAŞTIRIYOR

Başkan Bekir Bezik ve Teknik Sorumlu Tarık Bozkurt, www.golankara’ya ilk yarıyı değerlendirip, önemli mesajlar verdiler.

“BU LİGİN ZOR OLDUĞUNU BİLİYORDUK”

 


Nallıhan 1864 Teknik Tarık Bozkurt, mücadele ettikleri ligin zor ve çetin olduğun avurgu yaparak, “Uzun yıllar amatör futbolun içerisinde gerek futbolcu gerekse antrenör olarak görev alan biri olarak, Ankara Süper Amatör Lig’in zorlu bir lig olduğunu biliyordum. Güçlü ekiplerden oluşuyor. Çoğu ya büyük belediye takımı ya da kurum takımı. İmkanları fazla olan ekipler. Biz ise kısıtlı ve zor imkanlar ile yola başladık. Ama sezon başında bunu bilerek iyi bir kadro kurduk ve lige çok iyi hazırlandık. İlk yarıda bu çalışmalarımızın semeresini de lider tamamlayarak aldık. Bu başarının özünde birlik, beraberlik ve arkadaşlık ortamı yatıyor. Teknik ekiple, sporcu kardeşlerimizin uyumlu çalışması önemli bir etken. Bu başarının gerçekleşmesinde emeği geçen başta sporcu kardeşlerim, teknik ekibim, kulüp başkanımız ve yönetim kuruluna teşekkür ediyorum. Aynı başarıyı 2.yarıda da sürdürüp şampiyon olmak, Bölgesel Amatör Lig ‘e çıkmak istiyoruz.” dedi ve “ Bu vesile ile de tüm amatör spor camiasının yeni yılını kutluyorum.” diyerek sözlerini tamamladı.

“SORUMLULUĞUMUZ ARTIYOR ”


Nallıhan 1864 Spor Kulübü Başkanı Bekir Bezik, ilk kez bu yıl mücadele ettikleri Ankara Süper Amatör ligde ilk yarıyı lider olarak tamamlamanın inanılmaz mutluluk verici olduğunu söyledi. Başkan Bezik, “ Çok zor maçlar oynayarak 28 puanla ilk yarıyı lider olarak tamamladık. Bu ekibimiz için çok önemli bir başarı. Bu başarıda sporcularımızın, teknik ekibimizin olduğu kadar bizi hiçbir maçımızda yalnız bırakmayan taraftarımızın da önemli etkisi var. İlk kez takım ile ilçenin, sporseverlerin bütünleştiğine tanık oldum. Kadın erkek, çoluk çocuk herkes tribünde ilçesinin takımına sahip çıkıyor. Deplasman maçlarımızda bile ev sahibe takıma yakın seyirci ile oynuyoruz. Böyle güzel birliktelik olunca da başarının gelmesi ve devam etmesi adına bizim sorumluluğumuzda kat kat artıyor. Tüm Nallıhanlılardan isteğim herkesin elinden geldiğince bu takıma sahip çıkması, destek olması.” diye konuştu.

TEŞEKKÜRLERİNİ İLETTİ

Bekir Bezik, “Bu güne kadar desteklerini esirgemeyen Ankara Milletvekilimiz, Hemşehrimiz Nevzat Ceylan başta olmak üzere, Nallıhan Belediye Başkanımız İsmail Öntaş, Belediye Başkan Yardımcımız Gökhan Arıcı ile Belediye Meclis Üyelerine ve Ak Parti Nallıhan İlçe Başkanımız Ertunç Güngör’e teşekkür ederim.” diyerek sözlerini tamamladı.

Yorum Yap