OSMANLI KURBAN KESTİ

Hazırlıklarını çift antrenmanla devam ettiren başkent ekibi antrenman öncesi kazasız belasız sezonu tamamlamak temennisiyle kurban kesti.

89
TFF 1. Lig ekiplerinden Osmanlıspor, günü çift antrenmanla tamamladı. Başkent ekibi, günün ilk antrenmanı öncesi teknik heyet, futbolcular ve personelin katılımıyla saha kenarında kurban kesti. Sakatlıklardan uzak, kazasız belasız ligi tamamlama temennisiyle kesilen kurban kanını oyuncular alınlarına ve ayakkabılarına sürdü.
Mor-Sarılılar, teknik direktör Ali Güneş nezaretindeki günün ilk antrenmanına ısınma koşusu ve saha kenarına kurulan istasyonlarda yapılan koordinasyon ağırlıklı çalışmayla başladı. 5’e 2 top kapma oyununun ardından interval koşularla antrenmanı sürdüren oyuncular yarı sahada çift kale maç yaptı. Antrenman açma-germe egzersizleriyle son buldu.
Akşam antrenmanına ısınma koşusuyla başlayan başkent ekibi koordinasyon ağırlıklı çalışmayla antrenmanı devam ettirdi. Saha kenarında sprint çalışması yapan oyuncular daha sonra dar alanda dönüşümlü olarak 1’e 1 ve 4’e 4 oyuna geçti. Antrenmanın ikinci bölümünde yarı sahada çift kale maç yapan mor-sarılılar açma-germe egzersizleriyle antrenmanı tamamladı.
Hafif adale ağrıları bulunan Todorovic ve Kasım Sun tedbir amaçlı antrenmanlara katılmadı.
AASKF Başkanı Kandazoğlu ve Spor Spikeri Çimen’den Ziyaret
Ankara Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (AASKF) Başkanı Murat Kandazoğlu ve TRT Spor Spikeri Murat Çimen, Osmanlıspor Kulüp Başkanı Mehmet Emin Katipoğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Başkanlık görevinde başarı dileklerinde bulunan AASKF Başkanı Kandazoğlu ve Spor Spikeri Çimen gündeme dair sohbet etti. Ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren  Başkan Katipoğlu, “Eski dostlarımı yıllar sonra tekrar görmek mutluluk verici. Tüm dünya zorlu bir sınavdan geçiyoruz. Allah’ın izniyle bunu da atlatacağımız güzel günler gelecektir. Kadim dostum Kandazoğlu işinde başarılı değer verdiğim birisidir. Bundan sonraki süreçte kendisi ve başkanlığını yürüttüğü Ankara Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’yla yakın temas halinde olacağız. Birbirimize destek olduğumuz sürece de ileride güzel işlere imza atacağımıza inanıyorum” şeklinde konuştu.

Yoruma Kapalı.