ÖZKÖYLÜ İNANÇLI

 ÖZKÖYLÜ İNANÇLI

Osmanlıspor Teknik Direktörü Osman Özköylü, ligin 2.yarısında da adlarından sözettireceklerinin sinyalini verdi. Özköylü, “Osmanlıspor’un da bu ligin içinde en önemli takımlardan biri olacağını söyleyebilirim.”dedi.

Osmanlıspor Teknik Direktörü Osman Özköylü, sezonun ikinci yarısına daha güçlü bir kadroyla girmek istediklerini söyledi.Özköylü, Adanaspor mmaçın ardından düzenlenen basın toplantısında, iki iyi ekibin karşılaştığını söyledi.Karşılaşmanın genelinde kendilerinin daha çok topla oynamaya ve pozisyon üretmeye çalıştığını anlatan Osman Özköylü, “Daha çok rakibin kapalı savunmasını açmaya çalışan bizdik. Ama onlar bizim bu dakikalarda yapacağımız hataları bekliyorlardı. Nitekim birkaç hata yaptık. Kalemizde gol de görebilirdik.” dedi.

 

“RİSK ALDIK “

Özköylü, karşılaşmanın ikinci yarısında attıkları golden sonra rakiplerinin de risk alarak atak yapmaya çalıştığını dile getirerek, “Sonuç 3-1’lik bir galibiyet lehimize oldu. Oyuncu arkadaşlarımı tebrik ediyorum. Özelikle son 6 haftada ortaya koyduğumuz kazanma duygusu, mücadele ve alınan sonuçlar bizim adımıza çok önemli. Bu süreçte oyuncu arkadaşlarımız çok büyük gayret göstererek özveride bulundular.” diye konuştu.

“DAHA GÜÇLÜ BİR KADRO KURACAĞIZ”

Sezonun ikinci yarısına daha güçlü bir kadro ile gireceklerini ifade eden Osman Özköylü sözlerini şöyle tamamladı:”Artık ikinci yarıda yapacağımız transferler ve takıma yapacağımız katkılarla daha da güçlü kadroyla yarışın içinde olacağız. Bu konuda çalışmalarımız da yapılacak. İkinci yarıda hem ligin çok zor geçeceğini hem de Osmanlıspor’un da bu ligin içinde en önemli takımlardan biri olacağını söyleyebilirim.”

Yorum Yap