PLAY OFF’LARDA NELER OLDU

Süper Amatör Lig(SAL)’e yükselecek, Amatör 1. Küme Play Off maçları 3. Haftasında heyecan devam ediyor.

0 152

Süper Amatör Lig(SAL)’e yükselecek,  Amatör 1. Küme Play Off maçları 3. Haftasında heyecan devam ediyor.

2018-2019 Sezonu’nda  Süper Amatör Lig’de mücadele edecek takımlarının belirleneceği müsabakalarda 8  takımın mücadelesi nefesleri kesiyor. 19 Mayıs Stadı dış sahalarda oynanan 4 karşılamada 13 gol atıldı. Haftanın en farklı galibiyetini İstatistikspor’u 6-1 yenen Kavaklıderespor elde etti. Yine bir başka karşılaşmada Demirlibahçe Güneşspor’u 2-1 mağlup ederken, oyuna sonradan giren Bayram Aslan 1 gol 1 de asist yaparak dikkatleri üzerine çekti. Kalecikspor, Ankara Metespor karşılamasında da Kalecik 2-0 öne geçmesine rağmen 45. Dakika da ve 90+5’de Mustafa Aydemirin gollerine engel olamadı ve  2-2’lik skora razı oldu.  Site Zaferspor da son saniyelerde Ferhat Alptekin’in penaltıdan attığı golle rakibi Demetevler Karadenizgücü’nü 1-0 mağlup etmeyi başardı.

TEK KIRMIZI ÇIKTI

Kalecikspor’dan Yusuf kırmızı kart görerek haftaya cezalı duruma düştü.

HAFTANIN KARMASI

HAFTANIN TAKIMI: Demirlibahçespor
HAFTANIN FUTBOLCUSU: Bayram Aslan (Demirlibahçespor)
HAFTANIN ANTRENÖRÜ: Musa Şener (Demirlibahçespor)
HAFTANIN HAKEMİ: Giray Şaylan ( İstatistikspor-Kavaklıderespor)

HAFTANIN İLK 11’i

1-Furkan Serttaş (Ankara Metespor)
2-Ferhat Alptekin (Site Zaferspor)
3-Gökhan Gönül (Kavaklıderespor)
4-Sadullah Altunbaş(Demirlibahçespor)
5-Emre Aydemir(Site Zaferspor)
6-Arda Önce (Site Zaferspor)
7-Kenan Duran(Kavaklıderespor)
8-Furkan Malil Balakar(Demirlibahçespor)
9-Sefa Yanıkkaya(Kalecikspor)
10-Bayram Aslan(Demirlibahçespor)
11-Bahadır Kılıç(Kavaklıderespor)

GOL KRALLIĞI

4 GOL ATANLAR

Gürbüz Altaş (Sitezaferspor)

Mustafa Aydemir (Ankara Metespor)

2 GOL ATANLAR

Basıt Akınola Jabita (Kalecikspor), Mustafa Özata ( Ankara Demetevler Karadenizgücü), Kenan Duran, Burak Karataş(Kavaklıderespor)

Ferhat Alptekin (Sitezaferspor)

1 GOL ATANLAR

Muhammed Güçlü , Hacı Bahadır, Metehan Karslı, Tolga (Demirlibahçespor), Oğulberk Karagöz,Bahadır Kılıç, Güray Yalçınkaya,Batuhan Çiçek (Kavaklıderespor),  Mustafa Yaman, Volkan Beder (Ankara Metespor), Duran Önder (Güneşspor), (İstatistikspor) , Vural Kaya, Onur Atak, Ahmet Şenol(Kalecikspor), Yasin Yurtseven (Ankara Demetevler Karadenizgücü)

3. HAFTA SONUÇLARI

Karşılaşma
DEMİRLİBAHÇE 2 – 1 GÜNEŞSPOR
ANK.D.EVLER KARADENİZGÜCÜSPOR 0 – 1 SİTE ZAFERSPOR
İSTATİSTİK 1 – 5 KAVAKLIDERESPOR
KALECİKSPOR 2 – 2 ANKARA METE SPOR

 

1. Amatör Lig Playoff Ligi

TAKIMLAR

Sıra Adı O G B M A Y Av P
1 ANKARA METE SPOR 3 2 1 0 6 4 2 7
2 KAVAKLIDERESPOR 3 2 0 1 7 3 4 6
3 SİTE ZAFERSPOR 3 2 0 1 7 4 3 6
4 DEMİRLİBAHÇE 3 2 0 1 5 3 2 6
5 KALECİKSPOR 3 1 2 0 5 4 1 5
6 ANK.D.EVLER KARADENİZGÜCÜSPOR 3 1 0 2 4 4 0 3
7 GÜNEŞSPOR 3 0 1 2 3 5 -2 1
8 İSTATİSTİK 3 0 0 3 3 13 -10 0

4. HAFTA KARŞILAŞMALARI

Karşılaşma
ANKARA METE SPOR DEMİRLİBAHÇE
GÜNEŞSPOR İSTATİSTİK
SİTE ZAFERSPOR KALECİKSPOR
KAVAKLIDERESPOR ANK.D.EVLER KARADENİZGÜCÜSPOR

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.