POLATLI’DA FUTBOL ŞÖLENİ

 POLATLI’DA FUTBOL ŞÖLENİ

Polatlı Spor Kulübü tarafından bu yıl 4.düzenlenecek Tarihe Saygı Futbol Turnuvası bugün başlıyor. Turnuvada bir çok Süper Lig ve amatör takımlarının altyapısından 2007 doğumlu 350 futbolcu katılacak

Polatlı’da 2 gün futbol şöleni yaşanacak. Polatlı Spor Kulübü, Sakarya Zaferi’nin 97.Yıldönümü etkinlikleri çerçevesinde Tarihe Saygı Futbol Turnuvası düzenleyecek. Bu yıl dördüncüsü yapılacak olan turnuvaya MKE Ankaragücü, Bursaspor, Atiker Konyaspor, Osmanlıspor, Gençlerbirliği, Eskişehirspor, Hacettepe, Altay, Polatlıspor, Burdur Belediyespor ve Elmadağ Belediye Hasanoğlanspor takımları katılacak. 2007 doğumlu futbolcuların katılacağı etkinlik bugün saat 15:00’de kafilerin karşılanması ile start alacak. Atatürk büstüne çelenk konulmasının ardından Gordion, Şehit Anıtı, Duatepe Anıtları ziyaret edilecek.
SPORUN GÜCÜ PANELİ
İki gün sürecek organizasyonda Pazar günü saat 12:30’da moderatörlüğünü TRT’nin deneyimli Spor Spikeri Tansu Polatkan’ın sunacağı bir panel düzenlenecek.Panele Ankara Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (AASKF) Başkanı Murat Kandazoğlu, Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD) Ankara Şube Başkanı Tahir Çopur, Gençlerbirliği ve Fenerbahçe forması giyen Milli futbolcu Tarık Daşgün , Spor Yazarı Ali Öcal konuşmacı olarak katılacak.

Yorum Yap