POTADA KADINLAR SÜPER LİG PERDESİ AÇILIYOR

Herbalife Nutrition Kadınlar Süper Lig, 2020-2021 sezonu bugün oynanacak karşılaşmalarla başlayacak. Başkent Ankara ligde 4 takımla mücadele ederek,ilk kez İstanbul geride bırakıp, en çok takımı olan il oldu

81

 

Kadınlar Süper Lig’de heyecan başlıyor. Herbalife Nutriton Kadınlar Süper Lig 2020-2021 Sezonu, bugün oynanacak 6 maçla başlıyor. Ligde 12 tkım mücadele edecek. Başkent Ankara, Çankaya Üniversitesi, OGM Ormanspor, Nesibe Aydın Okulları, Botaş olmak üzere 4 takımla ligde en fazl takımı olan il oldu. İstanbul, Galatasaray, Beşiktaş ve Fenerbahçe olmak üzere 3 takımla parkede ter dökecek. Başkent takımlarının bugünkü maç programı şöyle: OGM Ormanspor, saat 14:00’de M Sait Zarifoğlu Spor Salonu’nda Hatay Büyükşehir Belediyespor’u konuk edecek.Nesibe Aydın Okları da TOBB Etü Spor Salonu’nda Büyükşehir Belediye Adana Basketbol ile saat 16:30’da karşı karşıya gelecek.
YENİ SEZONA DEPLASMANDA “MERHABA “DİYECEKLER
Diğer 2 Başkent temsilcileri ise sezona deplasmanda oynayacakları maçlarla “merhaba “diyecekler. Çankaya Üniversitesi, Birevim Elazığ İl Özel İdaresi ile saat 14:00’da karşılaşacak.Botaşspor ise, saat 15.15’de ÇBK Mersin Yenişehir Belediyespor’un konuğu olacak.

Yoruma Kapalı.