SAHA KOMİSERLERİ ATA’NIN HUZURUNDA

Türkiye Futbol Saha Komiserleri Derneği (TFSKD) Ankara Şubesi, Ata'nın huzurunda. Her geçen gün büyüyen gelişen, Ankara ve Türk futboluna katkı sunan TFSKD Ankara Şubesi Başkanı Dilaver Gürbüz, Yönetim Kurulu üyeleri Hacı Mehmet Güngör, Murat Keskin, Haydar Uzunkaya, Cumhuriyetin 95. Kuruluş Yıldönümü'nde , Anıtkabir'i ziyaret etti

263

Türkiye Futbol Saha Komiserleri Derneği (TFSKD) Ankara Şubesi, Ata’nın huzurunda. Her geçen gün büyüyen gelişen, Ankara ve Türk futboluna katkı sunan TFSKD Ankara Şubesi Başkanı Dilaver Gürbüz, Yönetim Kurulu üyeleri Hacı Mehmet Güngör, Murat Keskin, Haydar Uzunkaya, Cumhuriyetin 95. Kuruluş Yıldönümü’nde , Anıtkabir’i ziyaret etti.

Ziyarette dernek üyeleri Erkan Coşkun, Ferda Çelik, Abdülkadir Işık, Cuma Esen, Hacı Veli Caydan, Ceylan Boztepe, Yusuf Özuğulu, Lokman Ceylan, Mehmet Acar, Kasım Durmaz, Ferhat Gültekin, Sadık Güzeldir, Aycan Irmaklar’da hazır bulundu.

TFSKD Ankara Şube Başkanı Dilaver Gürbüz, “Cumhuriyetimizin ilanının 95. Yıldönümünde Saha Komiserleri Ankara Şubesi olarak Atamızın huzuruna çıktık. Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını, tüm gazilerimizi saygıyla yad ettik. Şehitlerimize Allah’dan rahmet diledik “dedi. Ankara ve Türk futboluna hizmetlerini sürdüreceklerini ifade eden Gürbüz, “Biz Türk futbolunun görülmez kahramanlarıyız. Çok büyük fedakarlık ve aşkla görevimizi ifade ediyoruz. Türk futbolu bir yerlere gelecek ise bizim çabalarımız gözardı edilmemeli. Biz Ankara ve Türk futbolun daha iyi yerlere gelmesi için kendimizi , her geçen daha da geliştireceğiz. Futbolun tüm paydaşları ile samimi ve içten bir iletişim içinde olacağız.” diye konuştu.

 

 

Yoruma Kapalı.