SES VER ANKARA

 SES VER ANKARA

Ankara Amatör camiasının iki gönül insanı Volkan Yıldırım ve Fatih Anaz “Ses Ver Ankara” kampanyası ile gönüllere dokunmaya devam ediyorlar.

Geçen sene başlattıkları ve bu sene de devam ettirdikleri Amatör Spor ailesi içindeki ihtiyaç sahibi dostlara ulaştırmak üzere Ramazan Kolisi dağıtımı işine start vereli 6 gün gibi kısa bir süre olmasına rağmen destekler çığ gibi büyüyor.

Kampanya hakkında sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan Volkan Yıldırım Hoca’nın açıklaması şu şekilde;

“Değerli kardeşim, değerli dostum Fatih Anaz ve tüm gönül dostlarımızla birlikte Ankara Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’nun da olurunu ve desteğini arkamıza alarak Amatör Kulüpleri ailesindeki  futbolun emekçilerine destek kampanyasının ( Ramazan kolisi ) ikincisini hayırlısıyla başlattık.
Ses Ver Ankara sloganıyla çıkmış olduğumuz bu yolda her kim bir kalbe dokunuyorsa Allah ondan razı olsun. Gün birlik ve dayanışma günüdür. Olan olmayanla paylaşma günüdür. Herkese çağrımızdır, gelin hep birlikte kalplere dokunalım. Bu zorlu süreci birlikte atlatalım. Desteği ve emeği geçecek olan herkese şimdiden şükranlarımızı sunuyor, Allah razı olsun diyoruz. Destek olmak isteyen tüm gönül dostlarımız bana ve Fatih Anaz Başkan’a özelden ulaşabilirsiniz.”

 

Yorum Yap